Budka pro andulky

Od: Datum: 03.07.13 16:26 odpovědí: 5 změna: 08.07.13 19:10

Mám budku pro andulky a vletový otvor mám cca 15 cm ode dna budky. Můžu dát na vnitřní stranu pletivo jako žebříček pro vlez a výlez z budky? Z vnější strany mám bydlo 12 cm. Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.07.13 14:44

Není třeba, stačí třeba hřebíkem udělat rýhy, andulky v pohodě vyšplhají...

Ohodnoceno: 0x

Od: frantik*
Datum: 08.07.13 11:13

díky za info.

A ještě jeden blbý dotaz... Mám venkovní voliéru cca 3 x 2 x 1 m. Nemám krmnou chodbu. Jakým směrem je lepší otevírat dveře (vchod) pro vstup do voiéry - ven nebo dovnitř a proč. díky.

Od: frantik*
Datum: 08.07.13 11:57

voliéra vypadá přibližně takto, jen nejsou dvě vedle sebe, ale jen jedna. Využil jsem foto, co jsem našel na internetu, ale místo dvou vedle sebe mám jen jednu. Hlavní pohledová stěna je ta delší, proto jsem volil vchod na užší straně a to je asi blbě :(

Datum: 08.07.13 19:10

Co jsem viděla voliéry, otvírají se ven. Ty dveře co se otevírají dovnitř by mohli ptáky plašit...

Datum: 05.07.13 15:48

Dobrý den,

souhlasím s borax, žádné pletivo do andulčí budky nepatří. Až budou mladí, tak různě po budce tancujou a pochodujou, ještě by si o to pletivo mohli ublížit.

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.