Fenka porod

Od: Datum: 01.07.13 08:36 odpovědí: 7 změna: 02.07.13 15:00

Dobrý den, prosím poradte co mám dělat. Mám německého ovčáka a jsou jí 3 roky má poprvé 8 stěnátek první dny byla spolehlivá maminka, ale tedka jím je 4. den a 2 si odnesla ven do úkrytu a ostatní tam nechala. Proš to udělala? A co mám dělat?

Děkuji za všechny rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.07.13 09:43

Necítí někde nějaké nebezpečí, nemáte tam nějaký rušící vliv? Hluk, zvuk, vlhko, zimu, průvan či něco jiného? Pokud ano, zameto tomu.

Ohodnoceno: 0x

Od: ivoun11
Datum: 01.07.13 12:51

Ne nemáme jenom jsme jí zam topili jinak nic.

Od: nektarinka
Datum: 01.07.13 18:40

Štěnátka by měly být v porodnici-je to taková větší ohrádka aby se se prckové nerozlejzaly také ty první dny v místnosti kde je větrání a chodit jen venčit, aby fena se soiustředila jen na kojení! první dny se musí rozkojit a štěnátka zakrmit jak budou přibývat je to pohoda,kupujeme tučné-polotučné tvarohy i mléko zalejváme granule pro kojící fenu a taky dle rady i syrové vajíčko,máme taky štěňátka a maji pěkné faldíky!Vy jich máte 8 chce to dbát na výživu aby je hlavně uživila nezapomeňte mamku taky pohladit zaslouží si to

Datum: 01.07.13 20:38

My máme pro štěnátka ohrádku a maminku pouštíme ven aby se proběhla a vyvenčila. Tedka večer už to neudělala tak nevím co jí to popadlo :( ale jsme na ní hrdý a hladíme jí furt :) Tak snad to bude dobrý

Od: hop®
Datum: 01.07.13 20:43

Třeba podvědomě vycítila, že by všechna štěňátka kojením sama neuživila. Než mít 8 podvyživených hladových potomků na hranici života a smrti, raději dva zdravé a silné, i taková bývá příroda...

Datum: 02.07.13 09:18

A nevíte co dávat fence, aby měla hodně mléka?

Datum: 02.07.13 15:00

Kvalitní žrádlo. To stačí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.