Jak na všenky u morčat

Od: Datum: 27.06.13 19:43 odpovědí: 7 změna: 01.07.13 13:14

Dobrý den, Potřebuji poradit, mám morčecí samici a při kontrole jsem narazila že jí nějakéj fuj tajbl bílej lezl v srsti.A tak jsem na to použila Arpalit ale nesmějí to březí samice a tak doufám, že se jí nic nestane, ale potřebovala bych tedy poradit co na to použít aby jí to neublížilo, bojí se rozprašovače vždy utíká. Poradí mi někdo děkuji koblih

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.06.13 20:01

S touhle otázkou běžte rovnou za veterinářem ;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.06.13 22:35

Dobrý den. I já doporučuji, aby morče prohlédl veterinář a určil s jistotou, co to je. Pokud jsou to opravdu všenky, špatně se jich zbavuje. Než byste morče tohoto sami zbavili a vyzkoušeli, co na to zabere, bude vás to stát více peněz, než přímá návštěva veta a léčba jím doporučená. On má přece jen větší přehled o tom, co nejlépe zabírá a zkušenosti.

Ohodnoceno: 1x

Od: susenka*
Datum: 28.06.13 08:45

Nechápu proč používáš na březí samici arpalit? JInak se podívej tady http://www.kralici.cz/morcata/pages.asp?f=nemoci

To by ti mohlo pomoci jestli to jsou všenky nebo něco jinýho. Jinak doporučím stronghold - můžou i březulky a navštěvu veterináře.

Od: koblih
Datum: 28.06.13 14:57

Susenko, ten Arpalit jsem použila jen z nouze ale nevěděla jsem že to nesmějí březí samice. No nikdo není dokonalí ne. Ale potřela jsem jí jen srst. A určitě s ní zajdu na veterinu aby se na ní podíval,

Od: susenka*
Datum: 01.07.13 10:15

Ale tak máš snad internet, tak si to přečtu né? Když mám březí samici..

Od: koblih
Datum: 01.07.13 13:14

Susenko, ale budeš se divit četla jsem na internetu a je tam Arpalit uvedenej a tak jsem už našla přípravek co je vhodný.*cteni*

Od: uska®
Datum: 28.06.13 16:48

Volně lze koupit BIOKILL ve spreji. Jeden má žlutou nálepku a druhý oranžovou. Teď nevím, který se používá na prostředí a který na zvířata. 100% zabere. Poptejte se.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.