Zakrslý králík frká a kýchá

Od: Datum: 20.06.13 11:49 odpovědí: 2 změna: 21.06.13 16:14
Dobrý den,
Nedávno jsem si domů pořídila dva křížence teddyho a lvíčka (obě jsou samičky). Teď jim může být takových 9 nebo 10 týdnů. Nedávno mi jedna z nich začala kýchat a zvláštně mlaskat nebo frkat, nevím jak bych to měla popsat, ale v chování je normální (žere, pije, čistí se) Častěji u ní slyším spíše to mlaskání/frkání někdy i mele hubou. Dnes jsem dokonce vypozorovala, že skočila na sedačku, lehla si a dokonce přestala mrskat čumáčkem a vypadala jako by ji něco bolelo, nebo to možná dělá to horko, nevím... Ve stravě jsem žádné změny neprováděla, normálně jim dávám ráno a večer hrstku zrní, čerstvou vodu a seno.
Prosímvás, je to něco vážného?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.06.13 12:00

Může to být infekční rýma. Vedro a průvan onemocnění napomáhají.http://www.kraliciveli.ic.cz/nemoci.htm

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.06.13 16:14
Na to je nejlepší jít k veterináři králík nedává najevo bolest těžko odhadnout .
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.