Jak přemluvit mámu aby mi koupila andulku

Od: Datum: 23.05.13 20:01 odpovědí: 4 změna: 03.07.13 15:35

Ani se neptám jak ji přesvědčit ale jak mamce vysvětlit že jedna andulka nedělá skřeky jako korela (jednu totiž máme u babičky).

Prosím poraďte budu ráda za každou odpověď.Předem děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: marenka*
Datum: 23.05.13 22:31

No já nevím, je to asi taky individuální, ale moje andulka ačkoli je sama, je snad nejukecanější pták, jakého jsem kdy měla. Povídá si pořád. Zrovna teď, je půl jedenácté v noci, Pepíček sedí na houpačce, kýve hlavičkou a hraje si s hlasem, co všechno dokáže. Zpívá, piští, občas řve, když mu nevyjde tón jaký si přál. *smich*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 23.05.13 22:59

Andulka bohužel může být taky hlučná - strejda chová různé papoušky. Může a nemusí, asi záleží na její povaze, ale to se dopředu těžko pozná. Btw. strejda má taky papoušky šedé - ty potvory ucvakávají ze všeho knoflíky a kde si sednou, tam se vys*rou. Většinu dne ale zase krásně mluví lidským hlasem, přeříkávají celé věty. Ale když občas vyvřísknou nebo napodobují zvonění mobilu, to jsou tak hlasití, že by probrali mrtvolu...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.05.13 20:50

no korela je něco otřesného, sousedé jí mají na terase a její skřeky jsou slyšet i přes zavřená okna o pěkných pár metrů dále.. Andulka je něco uplně jiného taky umí dělat rámus hlavně když se rozčiluje ale je to jako nebe a dudy ... si pamatuju naše andula se naučila zvuk otevírajících se dveří v předsíni :-D se furt běhalo kdo k nám chodí *smich* najdi si youtube video s andulkou a přehraj ho mamce ať vidí a zároveň najdi jiné s korelou.. hned bude mít jasno že andulka je milej ptáček zato korela pták na přeszobák ( omluvám se všem chovatelům korel ale někdy to je opravdu o nervy)

Ohodnoceno: 3x

Od: cocomargotqa
Datum: 03.07.13 15:35

Ahoj ,myslím ,že je jen málo andulek ,co nevydávají skřeky jako korela ,ta naše dělá skřeky jako vřešťan ;D

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.