Jak chytit papouška žaka

Od: Datum: 19.05.13 13:36 odpovědí: 9 změna: 28.05.13 09:00

uletěl nam papotšek žako ma teprve 7 měsicu ,vime kde je ale lita vysoko po stromech odpovida na piskani ale za nami nesleti ,prosim poradte

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.13 13:51

Otevřte okno domu, dejte tam zrní a oblíbené věci, běžte od okna a pískejte. Casem prileti, nebo si zavolejte nekoho na odchyt, hasiče, veterináře, ochránce...

Ohodnoceno: 1x

Od: lentilkao*
Datum: 20.05.13 13:33

Varianta 1 : Zkuste dát na jeho dohled nějaké věci, co má rád.

Varianta 2 : Počkejte, až bude mít hlad nebo mu bude venku zima. Přiletí.

Varianta 3 : Zavolejte chytače papoušků.

Varianta 4 : Zkuste se na něj zamračit. Buďto se lekne, že už ho nemáte rádi nebo se vyděsí, omdlí a tudíž ho chytnete na zemi.

Varianta 5 : Zkuste sáhnout na nějakou věc, kterou obvykle brání a nedá na ni dopustit (tak, aby to viděl)

Varianta 6 : Zkuste se obléci do kostýmu papouška, máchat svůdně křídly (pokud je to sameček), líbezně pípat a občas zavrtět

ocáskem. Chlap jako chlap...(pokud by to nezabralo, přidejte papouščí výstřih)

Varianta 7 : Pokud patříte mezi moderní rodiny, jistě již modernizace dosáhla stupně, kdy vaše dítě, kterému jsou třeba tři roky, již

vlastní tablet a podobné vymoženosti. Pokud jste ultra moderní, vlastní jistě mobil i váš papoušek. Zkuste mu

zavolat.

Varianta 8 : Čekejte...

Ohodnoceno: 3x

Datum: 20.05.13 13:39

Bez těch rádobyvtipných nesmyslů by to bývala byla dobrá rada.

doplněno 20.05.13 13:53:

Odlehčení situace tazatelce moc nepomůže. Pro ni to jistě není legrace...

Ohodnoceno: 2x

Od: andyx*
Datum: 20.05.13 13:52

nebuďte suchar...jde i o odlehčení situace...

doplněno 20.05.13 13:54:

ale vždyť mezi tím jsou i věcné rady...a navíc si myslím, že je to docela vtipné

Ohodnoceno: 4x

Datum: 22.05.13 10:28

"lentilkao"*palec*dobře jsem se pobavila, ano, není třeba brát hned vše moc vážně.

doplněno 22.05.13 10:30:

Jarmilo jak to dopadlo? Naše andula uměla říkat své jméno a adresu bydliště, když uletěla do týdne nám ji dobří lidé ke kterým se šla oknem ubytovat vrátili.

Ohodnoceno: 0x

Od: jarmiladukayova
Datum: 27.05.13 18:37

Filipka jsme na druhy den nalakali na cigarety tak ho už mame doma ,krade nam cigarety a cele roztrha

Datum: 28.05.13 09:00

Tak to je super :) papoušek má ohledně kouření jasno, co?

Datum: 21.05.13 10:21

nechápu, jak si někdo může nechat uletět žaka za 15.000 kč, no ale budiž, najděte si v okolí chovatele papoušků a nebo se obraťte - osobně na chovatele, ošetřovatele v nejbližší zoo. Existují vystřelovací sítě a nebo lapací sítě na dlouhých tyčích a hlavně ti zkušení vědí jak na velké papoušky.

Od: adapadasch
Datum: 23.05.13 22:16

Mám také papouška Alexandra malého,také mi už 2x uletěl, kousek od domu(jednou byl venku i přes noc) na nějakej strom,nechala jsem ho tam půl dne a až po pár hodinách jsem k němu došla nastavila ruku a ukázala mu jídlo něco velkého aby to viděl a vždcky doletěl

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.