Jelen lesní

Od: Datum: 08.05.13 13:04 odpovědí: 7 změna: 09.05.13 06:36

Dobrý den. V jednom díle TV pořadu Výměna manželek USA byla rodina, táta chodil na jeleny. Doma jelení moč slévali do skleniček a prodávali. Pořad jsem neviděla celý, dost z toho mi uniklo. Ale zajímalo by mě, k čemu ta moč je prospěšná. Ví to někdo? Danica

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.05.13 13:09

Nejspíš ji používají jako "vábidlo" k lovu divoké zvěře.

Ohodnoceno: 1x

Od: axus®
Datum: 08.05.13 13:14

Zrejme na tohle:

http://www.deer-library.com/a…tman/publish/article_82.shtml

Ve zkratce, pro lovce jelenu na prilakani pripadne na zakryti sveho - lidskeho - pachu.

Mozna ale existuje i jiny duvod. Ani sem to cele necetl.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.05.13 13:24

W.stránky jsou hezké, ale anglicky neumím. Už jsem stará, už se neučím. Trochu si pamatuji ruštinu. Ale děkuji za snahu. Danica

Od: bonie*
Datum: 08.05.13 20:03

http://translate.google.com/

zkopírujte si adresu stránky, kterou chcete přeložit a vložte... a enter ;)

sice je to kostrbatý... ale jde to :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.05.13 14:06

Nemusí být všechno,co vznikne v USA geniální.Vždyť ti debilové si pletou Česko s Čečenskem.Moje manželka se základní školou má zeměpis v malíčku.

JABRAKA

Ohodnoceno: 3x

Datum: 08.05.13 20:45

Co má genialita amíků společného s jelení močí? Tento způsob vábení divé zvěře se nepraktikuje jen na americkém kontinentu. *nevi*

Ohodnoceno: 3x

Datum: 09.05.13 06:36

Děkuji poradcům, děkuji za ten skvělý překladač, děkuji za tyto w.stránky, jak jednoduché, stačí se jen zeptat a pár lidiček to ví a odpoví. Danica

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.