Labrador v domě - je to možné?

Od: Datum: 04.05.13 11:01 odpovědí: 10 změna: 06.05.13 17:47

Dobrý den , obracím se na vás s takovu zvláštní až hlopupou otázkou. Může být labrador v domě? Bude mu to nějak vadit když nebude na zahradě? Lidi co znám a mají labradora tak ho mají vždycky venku a tak mě napadlo, že pokud je dům velký tak by doma být mohl, nebo snad ne? Moje matka chce labradora a chce ho mít doma tak já nevím, co myslíte vy? Může být v doma nebo ne?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: marenka*
Datum: 04.05.13 11:08

To víte, že může. Vezměte si, že labrador je nejčastější vodící pes pro nevidomé, bydlí s nimi třeba v garsonce v paneláku. Jen se mu musíte víc věnovat, chodit na procházky. Na té zahradě se přeci jen trochu vyběhá, v bytě ne. On si zvykne i bez procházek, ale byl by z něj obézní, líný lenoch. ;) Doma mít může.

doplněno 04.05.13 11:08:

doma být může... pardon

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 04.05.13 11:30
avatar

muze , ale je to proste pes vetsi , takze urcite prochazky musi byt na dennim poradku

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ron*
Datum: 04.05.13 11:31

Dobrý den.

Labrador může být v bytě, proč ne. Bude se mu to líbit, je nerad sám, potřebuje společnost. Bude ale vyžadovat pravidelné procházky, dostatečně dlouhé. Potřebuje hodně pohybu, je to vlastně lovecký pes, rád plave, hraje si a hrozně rád aportuje.

Labrador je velmi přizpůsobivý. Zvykne si i na lenošení, na málo pohybu. Ale určitě mu nedostatek pohybu neprospěje, má sklon k tloustnutí.

Máme také labradora. Je s námi doma, ale když jsme v práci, je na zahradě v kotci. Pohybu má dostatek, chodíme s ním na dlouhé procházky.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: kubrt
Datum: 05.05.13 10:53

Zcela určitě může!Taky ho máme na chalupě ve vnitř a je maximálně spokojenej Nakonec labroušové jsou neradi sami,jsou to společenští psi.Jen je potřeba se mu věnovat (venčení,výcvik atd) a bude Vás milovat

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.05.13 12:30
avatar

Jeden bydlí přímo v našem paneláku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.05.13 21:17
avatar

Mám doma dva:). Mají sice přístup na velkou zahradu , ale nechtějí tam být beze mne *zed* .LB jsou závisláčci na lidech a budou rádi všude , kde je jejich páníček.Ale potřebují každodenní delší procházku mimo zahradu ,vylítat, počuchat, a něco se naučit.Nezapomeňte , že je to lovecké plemeno a je to přinašeč.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.05.13 08:24
avatar

V našem paneláku žijí v bytech 2, jeden je dokonce cvičený záchranář a žádný problém to není.Určitě to ale není mazlík ze kterým jdete na procházku 3x za den vyvenčit na půl hodiny. Kamarádka si do bytu pořídila haskyho prý že má krásné modré oči, nedala si to vymluvit a do roku ho darovala lidem co této rase rozuměli.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 06.05.13 08:36

Jestli to dobře chápu, tak máte dům se zahradou, ale pejska chcete mít v domě. V tom nevidím problém, když bude chtít na zahradu, tak si řakne. Specielně u Labradora bych řekl, že bude chtít být tam, kde bude jeho páníček, takže když budete doma, bude doma, když půjde mamka okopávat záhonky, bude ležet někde kolem nabo pobíhat v blízkosti.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: kadlec
Datum: 06.05.13 17:47

Jasně,můžete.Máme v baráku 2 psy-obří plemena,mají vlastně barák místo boudy a volný pohyb po zahradě.Milují společnost a je to fakt nádhera,když přijdou domů a pozorují tu svoji lidskou smečku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: adela2013*
Datum: 06.05.13 14:12

No, může být ale musí se často venčit. My jse labradora měli v menším době bez zahrady a museli jsme s ním chodit 5 krát denně na procházku.:)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.