Pronajem pozemku a dotace na ovce

Od: Datum: 27.04.13 16:39 odpovědí: 2 změna: 27.04.13 20:55

Dobry den,zajimalo by me,co potrebuji a kde sepsat,ze mi matka pronajima pozemky za 0kc.Zadost o dotace na ovecky,musi byt podlozeny pozemky.Takze kam bych mela jit sepsat,ze mi je pronajima,abych jim to dolozila?Dekuji moc za pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.04.13 17:13

Dobrý den, záleží na tom, komu to budete prokazovat, resp. který úřad to po Vás bude chtít. Ten by měl podat veškeré informace. Pokud je na to tiskopis, tak ho vyplníte a necháte i podepsat matkou, která je asi majitelkou pozemků. Pokud není předepsaná forma (tiskopis), tak by asi byla možná písemná dohoda o bezúplatném přenechávání pozemků, protože "klasický" pronájem to asi není. Nebo bude stačit čestné prohlášení, kde uvedete, že pozemky od majitelky (matky) máte bezúplatně zapůjčeny. Vždy je třeba uvádět nacionále (jména, adresy a rodná čísla) obou účastníků a je lepší nechat si ověřit podpisy (matrika nebo notář).

Jinak, pokud se necítíte jistá v sepisování dokumentů, tak to udělá (za peníze) notář. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 27.04.13 20:55

Bene diky,pochopila.Vite,nejvetsi horor bude,kdyby se musela matka nekde dostavit a neco podepsat,je nemocna,nikdo ji nic moc nevysvetli,je vlastnikem pozemku a ke mne chova neduveru,odjakziva,lae to je tou nemoci,nic jsem ji neprovedla,ba naopak.A tak muj bratr mi slibil,ze nejak zapracuje.Myslela jsem ze napise jen nejake prohlaseni a podepise doma ,nebo s overenim podpisu na MU.Tak uvidime jak to dopadne,jak po ni budou chtit neco vic,tak nevim.je to komplikovane,ale bez dotaci by to bylo horsi.Chtela bych zkusit par chovnych ovecek,ikdyz to tolik nefrci a jsou s tim vetsi starosti,krevni zkousky a podobne.Ostatni ovce opravdu na svoji spotrebu,zdrave maso pro deti.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.