Druh brouka

Od: Datum: 05.06.12 18:00 odpovědí: 6 změna: 06.06.12 13:56

Dobrý den, již delší dobu se nám v bytě (panelák, 7.patro)) objevuje brouk na brouček na přiložené fotografii. Nejčastěji je na stěnách, přijde mi, ž enijak neškodí, ale ráda bych se ho zbavila a zjistila odkud se bere?

Předem děkuji za odpověďSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.06.12 18:27
Ohodnoceno: 0x
 
Od: kyllies
Datum: 05.06.12 23:39

děkuji za odpověď ... asi to bude z krmiva pro morčata, to mám teď v několika várkách nové - co s tím, lze "zárodky" Pilouse nějak zničit?

Datum: 05.06.12 19:31
avatar

Tuto potvoru jsem si vloni přinesla domů v krmení pro morčata. Pár broučkům lezoucích po zdi jsem tolik pozornosti nevěnovala. Zabila jsem je, ale to jsem netušila, že bude hůř. Časem se rozmnožily natolik, že jsem začala hledat, odkud chodí. Doporučuji důkladně zkontrolovat tuhé potraviny ve spíži, v sypkých jsem je nenašla. Já jsem vystříkala místa výskytu Bio killem a od té doby mám klid. Krmení pro morčata po zakoupení jsem dávala do mrazničky na 7 dní.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kyllies
Datum: 05.06.12 23:38

děkuji za odpověď ... asi to bude z krmiva pro morčata, to jsem dostala od známé a také přišlo nové z e-shopu - co s tím? zamrazit?

Datum: 05.06.12 23:55
avatar

Někdy se to stává, že jsou v tom krmivu. Doporučuji nejméně na 7 dní dát do mrazničky každé nové zakoupené krmivo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kyllies
Datum: 06.06.12 13:56

Je to z krmiva - při přípravě do sáčků, jsem krmivo přesypala přes sítko a několik brouků se objevilo :( dala jsem vše do mrazáku, sand se zárodky zlikvidují a budu to dělat i s každým novým krmivem. Ještě jendou mockrát děkuji, mám malé děcko, které akorát začalo zkoumat úplně všechno a ani ten brouček jí neunikl ... asi nijak neubližují, aledoma je mít nechci!;)

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.