Pes a kocour v jednom domě

Od: Datum: 06.04.13 12:13 odpovědí: 9 změna: 08.04.13 20:12

Ahoj mam doma 11 mesicni stene stafforda , a kvuli opakovanym problemum s mysmi jsem byl nucen koupit kote . Samozrejme vim , ze pes a kocka se v dome nesnesou , ale jedy ,pasti,na mysi nefunguji tak proto kote .Pes prestal zrat a pit a je defakto na lovu ,me se pes boji ,protoze umim na nej zarvat ,ale zena kdyz krmi kote tak pes je k neudrzeni ,ma otazka je muzou se pozdeji spratelit? snest se?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ladaadal*
Datum: 06.04.13 12:15

My máme dva psy a kočku. Ani jeden si jí nevšimne. Maximálně jí očuchá nebo jí šťouchne čumákem, když si chce hrát, ale jinak jsou spolu jak uvnitř, tak venku a nic si nedělají.

doplněno 06.04.13 14:59:

Nene, nejsou spolu od mala. Nejdřív byl pes, po asi 4 letech kočka a po dalších dvou další pes, takže na tom tolik nezáleží. Ale samozřejmě to není pravidlo. Je to jako s lidma. prostě někteří se snesou, někteří ne. U zvířat to je podobné. Stejně tak se nemusí snést ani dva psi nebo dvě kočky, záleží na náturách.

Ohodnoceno: 0x

Od: iku*
Datum: 06.04.13 12:18

Dekuji za odpoved ,asi jsou spolu od mala .

Datum: 06.04.13 12:23

Pokud jsou pes a kočka spolu odmalička, vůbec si nevadí. Já měl doma už kočičí babičku, když si dcery přivedly každá svého pejska. Netvrdím, že by se zrovna milovali, ale snášeli se docela dobře. Chce to zvykat je na sebe zvolna a rozhodně ne násilím. Ovšem může se stát, že se skutečně nesnesou, ale spíš by to bylo zásluhou kočky. Pokud přinesete koťátko, spíš se přizpůsobí. Pejskovi dávejte najevo, že i ono do domu patří, ale věnujte mu taky náležitou pozornost, nevzbuťe v něm žárlivost.

Od: iku*
Datum: 06.04.13 13:00

Psa mam doma 9 mesicu a kocourka 2 dny .

Od: aroff
Datum: 06.04.13 14:18

"Samozrejme vim , ze pes a kocka se v dome nesnesou " Tak to bych neřekl a ani nemusejí vyrůstat spolu od malinka.

Na foto je kočka cca 5 let, fena kokra 3 roky a 1/2 roční štěně a jsou naprosto v pohodě.

Datum: 07.04.13 19:05

Kočku máme 8 let a psy rok a půl roku a absolutně bez problémů. Nevím o nikom kdo by s tímto měl problém. U nás má každá domácnost asi až na jednu psa a kočku a pohoda.

Od: myse®
Datum: 08.04.13 13:17

vždy jsem psa naučila, že toto je naše kočka a ta se nehoní, nežere... Po chvíli to akceptovali. První den jsem psa uvázala napevno a kotě vzala do náruče a seděla s kotětem na klíně kousíček za dosahem vodítka... Opatrně jsem psovi dala kotě očuchat, chválila, mluvila,. zakazovala... A tak pořád dokola... když jsem nemohla oba hlídat, zavřela jsem je každého zvlášť. Kotě musí mít doma možnost úniku, místo kam se schovat, kam pes nemůže.

Cvhíli to trvá, ale pochopí to...

Od: ar*
Datum: 08.04.13 18:22

Tak ještě jednu přidám, kté původní trojici.

Od: erik*
Datum: 08.04.13 20:12

My máme psy a kočky po hromadě a nic.Zkuste je nějak upřímit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.