Jak zabezpečit psa, aby neutíkal

Od: ® odpovědí: 4 změna:

Dobrý den, máme nedloho odebraného pejska pro týrání. Minulý týden začal utíkat, věnujeme se mu, od této neděle budeme chodit na cvičák. Takže toto zde ředšit nechci. Jen prosím o nápad jak zabezpečit skříňku u plotu na kterou skočí a přeskočí plot. Už si nevíme rady. Měli jsme tam už všechno možné, přítel pak vymyslel toto na fotce ale stejně přeskočil. Teď jsem tam přidala ještě větve, ale nevím zda to nepřekoná a hlavně to vypadá fakt blbě.

doplněno 05.04.13 19:29:

ještě jednou


Jak zabezpečit psa, aby neutíkal
4 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar hoummy

Ač je to drsné, tak tam natáhněte dráty s proudem, pejsek se párkrát pokope a už se nebude snažit utíkat.

Taky je možnost, přidělat, udělat stříšku s větším úhlem, třeba ze dřeva a pejsek na to nevyskočí a taky to nějak vypadá :)


Ta stříška není špatný nápad, elektřina by byla dost složitá. Dík

 


0x

Koukněte se na netu na "neviditelný plot".

 


0x
avatar jakoola

Dobrý večer, dala bych tam pletivo. Přichytila na horní část plotu (třeba elektrikářskýma svorkama ) a zbytek bych nechala přesahovat přes rozvodnu i s mírným převisem přes střechu rozvodny..Mezi pletivem a střechou rozvodna vznikne volný prostor.Pochybuju , že by měl pak odvahu na to šlápnout. Když použijete zelené pletivo , tak to ani nebude zdálky vidět.Doufám , že jsem to dobře popsala:)

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]