Cena za operaci kýly?

Od: odpovědí: 6 změna:

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jestli byste nevěděli alespoň orientačně cenu za operaci břišní kýly včetně všeho? Naše 5 měsíční šťěně ji má totiž poměrně tvrdou :/

6 odpovědí na otázku

 

 


3x
avatar lidus

břišní kýla

dospělý pes

7 000,-


štěně

2 500,-

pupeční kýla

dospělý pes

8 400,-


štěně

2 500,-

kýla peritonealní

12 000,-

Cena pouze orientační, každý lékař má své smluvní ceny.

doplněno 05.04.13 19:09:

Netuším, jak píši je cena pouze orientační a je ze stránek jedné brněnské kliniky pro zvířata, nejlépe když se zeptáte přímo veterináře kam s pejskem půjdete, klidně těch ordinací obejděte víc ale ne vždy to co je nejlevnější je dobré.


Děkuju moc :) ..a to je ani včetně narkózy atd.?

Ty ceny se mohou velmi lišit a nikdo vám nedovede říct cenu konečnou. Mohou totiž nastat komplikace. Může se třeba přidat nutnost antibiotik a já nevím co všechno se může stát. *sok*To všechno se odvíjí i od váhy psa. Čivava bude něco jiného než salašník. A také je rozdíl mezi ordinacemi a klinikami. Opravdu by bylo lépe obvolat ordinace a vědět rasu, stáří a váhu psa. I tak cena bude jen orientační. ;) Kdysi jsem byla s penězi velmi zle a tak jsem veta požádala, ať pejskovi dá všechno, co potřebuje, ale nic navíc, že bych to nemohla zaplatit. Řekl, že rozumí a že to tak udělá. Pes dostal veškerou péči ale žádné drahé a zbytečné nesmysly.


Děkuju :)..včera jsme už volali jednomu vetovi na klinice a sestřčka říkala, že tak 2 500,- max. 3 000,- Tak uvidíme, máme přijet,aby se na něj zatím jen koukl. Ale je taky potíž v tom, že jsem ho piřhlásila na výstavu a ta má být už teď v dubnu. No tak uvidíme :P ..

 


0x

My jsme měli fenku a ta na tu kýlu umřela. :/ Jinak doktor nám řekl že prý 1.500 Kč,- Byl ale z vesnice.


To mě mrzí :( .. a čím to bylo? My máme psa a někdo mi říkal, že to prý u fenek bývá hoší. Jinak děkuju za info.

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]