Tablety pro psa na slabé srdce

Od: Datum: 12.04.13 06:33 odpovědí: 2 změna: 12.04.13 21:48

Náše Labradorka se zadychává na kontrole u veterináře dostala tablety na zkoušku, má slabé srdíčko je už ale starší má 14let tak ty její potíže budou věkem.Tablety které dostala jsou Benacor F 20mg a 5 tablet stojí 200kč.Nemá váš pejsek podobné problémy a jaké léky na veterině dostal a pomohly mu?Cena za ty tablety se nám zdá dost vysoka,tak zjištuji jestli je nějaka levnější verze.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.04.13 18:06
avatar

To je těžko, každý pes může mít jiné problémy. Rozhodně léky nevyměňujte! Vetrinář vašeho psa viděl a ví co dělá. Zkuste se domluvit s ním, jestli existuje nějaká levnější alternativa. To je dle mého jediné řešení.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.04.13 21:48
avatar

Můj pejsek, dnes 13 let, voříšek asi 10 kg, má problémy se srdcem asi 4 roky. Jednak je zřejmě problém zjevný na poslech, jednak kašle. Tenhle typ kašle se slabým srdíčkem nějak souvisí, někde je nějaké zavodnění a při určitém pohybu se voda dostává zase někam, kam nevím, ale zvíře tu vodu vykašlává.

Veterinářka přede mnou uvažovala nahlas, nejprve navrhovala prášky, snad Furantoin, opět nevím, ale na F to určitě bylo. Odvodňuje to. Jistý problém by pak nastal s močením, bylo by častější a také o dost "rychlejší", prostě bychom možná někdy na dvůr nedošli včas. Pak ale nápad zavrhla a doporučila radikálně změnit stravu. Vařím doma a míchám maso a přílohy (těstoviny, rýže, ovesné vločky) v poměru 1:3, případně i 1:4. A na každé jídlo pak z kapsle kapu olej omega 3. A musím říct, že se kašlání opravdu zmírnilo, měla jsem pocit zlepšení stavu. Jestli i nemocného srdce, nevím, ale toho průvodního jevu určitě.

Omega 3 je vlastně rybí tuk. Převážně mořskými rybami + přílohami krmila afgánského chrta se slabým srdcem jedna známá. Na tak velké plemeno se dožil úctyhodného věku asi 16 let.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.