Border kolie a její srst

Od: Datum: 29.03.13 10:25 odpovědí: 12 změna: 19.04.13 09:52

Dobrý den.

Mám border kolii,které teď byly 4 měsíce,ale není nijak chlupatá i když má oba rodiče dlouhosrsté.Je možné že srst jí doroste později?Nebo že jí nedoroste vůbec?

Předem děkuji za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.03.13 10:52

Máte doma mominko, ještě ani ne puberťáka. Doroste, vůbec se nebojte. ;) Když dobře krmíte, to vám chovatel určitě dobře poradil co máte krmit. :)

Ohodnoceno: 2x

Od: ajullka*
Datum: 29.03.13 11:00

Tak to jsem ráda Ono fotky malých borderek na internetu a té naší jsou právě docela rozdílné tak jsem nevěděla jak to s ní bude Děkuji moc za odpověď

Od: kejki
Datum: 30.03.13 13:21

Nevím jak celkové osrstění, ale sousedka řešila holé uši a to je vada, která se nese po modré barvě docela často. Taky plísně jsou potvory, asi bych to nechala posoudit veterinářem.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.03.13 17:34

Holé uši nemáme jde spíš o to,že nemá dlouhé chlupy jako většina border kolií ale přijde mi taková krátkosrstá :) Srst má v pořádku o to bych se nebála,spíš jde o to,že ji má krátkou

Datum: 01.04.13 07:33

je takovéhle?

Datum: 01.04.13 15:21

Spíš takováhle :

Od: vevercajs
Datum: 09.04.13 17:10

Předpokládám že fotka je reálná a je to ta Vaše BOC? máte ji s PP z nějaké CHS?

Datum: 10.04.13 13:40

ano ano,fotka je reálná zhruba z těch 4 měsíců když měla Mno papírovou ji nemáme.Papírovou ju nemáme,ale oba rodiče jsou BOC,tatínek papírový a maminka bez papírů...

Datum: 10.04.13 17:58

No krásná je ale mi teda alespon hlava nepřipomíná BOC, tak nemůžu posoudit. Máte fotky rodičů? viděla jste je naživo?

Datum: 14.04.13 15:39

Mno mám fotky,oba jsou to BOC,ale je možné že naše Miunka je asi spíš s nějakým jiným pejskem :D ale tak to nevadí hlavně že je

Datum: 14.04.13 16:48

Přesně tak, hlavně že je:-D:-D je pěkná...asi to BOC z obou stran není, ale je Vaše:-D

Datum: 19.04.13 09:52

Přesně tak Je to náš miláček a to stačí

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.