Tablety na klouby pro pejska?

Od: Datum: 11.03.13 14:51 odpovědí: 5 změna: 11.03.13 18:07

Léčite někdo vašeho pejska tabletama na klouby?Naše Labradorka má problémy z klouby, veterinář nám doporučuje jen vitaminové doplnky.Existuji pro pejsky nějaké tablety i od bolestí.Díky za rady a názvy léčiv.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.03.13 15:16

Také jsem to řešila . Náš 8mi letý LB má na levé zadní displasii č. 2. Těžko se zvedal , skok na gauč si 2x rozmyslel, do schodů se moc nechtělo. Dávala jsem Alavis , pak mi vet doporučil granule Hills Prescription j/d. Po cca čtyřech týdnech jsem pozorovala na psovi rapidní změnu . Pohyblivý , akčnější , zase začal zlobit:) , prostě ho nic nebolelo. Už tím krmím asi dva roky a žádné vitamíny nemusím přidávat.Pravda, jsou trochu dražší , ale hlavně , že nekulhá a do schodu vyběhne jak čiperkaa když jsem si spočetla kolik jsem dala za vitamíny , tak to až tak velký rozdíl není.Kdybyste je chtěla vyzkoušet , tak si kupte dietní, po těch nedietních mi začal nabírat na váze. Pokud chcete víc informací , tak mi napište do vnitřní pošty.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.03.13 15:27

pouzivame alavis uz jako prevenci.

Datum: 11.03.13 16:56

Onsior, Rimadyl a další, záleží i na stáří psa, játrům to zrovna neprospívá.

Od: mija*
Datum: 11.03.13 18:07

Děkuji moc všem za radu, ono to bude i věkem je ji 14let, ale celou dobu byla v teplé doma a na zahrádě .Až ted začala mit problémy se zrakem... nevidi a ted ty klouby akorát jidlo ji chutná jak za mlada.Zitra ji koupíme ten Alavis a uvidime.Hezký večer přejí.

Od: ladaadal*
Datum: 11.03.13 17:45

My na klouby necháváme očkovat jednou ročně s ostatním očkováním. Ale nevím jak se to jmenuje a není-li to prevence, ale veterinář nám to doporučil. Myslím, že je dobré držet se veterináře, pokud je v kraji vyhlášený jako jeden z nejlepších.

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.