Francouzský buldoček-nové štěně?

Od: Datum: 06.03.13 14:22 odpovědí: 7 změna: 09.03.13 20:29

Dobrý den, nevím, zda mi na toto někdo dokáže poradit, ale tak víc hlav víc ví... Měli jsme dvě Francouzské buldočice, Mařenku a Růženku... V neděli to byl týden, co nám o rok starší Růženku srazilo auto, bohužel na následky po chvilce zemřela... Nejen, že to velice těžce neseme my s manželem, ale teď po týdnu a něco je špatná naše druhá Mařenka... Musím říct, že je velice smutná, snažíme se jí nechávat co nejméně samotnou doma, ale bohužel občas není vyhnutí, když já odejdu na noční směnu a manžel ještě není zpět ze své práce... No a sousedé vždy říkají, že pláče za dveřmi...Upozorňuji, že je to normálně pejsek, který skoro nevydává žádné zvuky. Je opravdu velice posmutnělá, až to vypadá, že nás nemá ráda :( Takže teď máme dilema... zda koupit štěně, stejné, jako byla Růženka a nebo ne. Nevíme... přemýšlím nad tím celé dny a stále nevím. Mám strach, aby ho přijala a nebyla na něj zlá, není to uplně kamarádský typ...Zas na druhou stranu si říkám, že by si snad zvykla a byla nakonec ráda. Co si o tom myslíte? Děkuji... Jana

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 06.03.13 14:32

Myslím, že pokud by o koupi štěněte rozhodovala Mařenka, tak že už to štěně máte... ;)

Ještě jsem se nesetkal se psem, který by odmítl "přijmout" štěně - i kdyby se jinak tvářil nevrle. Takže ´za mne´ ano, Mařenka bude mít jiné starosti, než ´vzpomínat´ na Růženku.

Ohodnoceno: 5x

Datum: 06.03.13 16:02

Růženky je mi strašně líto, je to neštěstí. *plac*Jinak jsem naprosto stejného názoru jako mowla. Ale snažte se koupit zase buldočku. Jiného pejska by asi vytáčely zvuky, které Mařenka při dýchání vydává;)

doplněno 07.03.13 09:29:

A pak dejte fotku Ksem hrozně zvědavá, jak štěndo buldočka vypadá. Znala jsem Sofinku, ta byla úžasná buldoček. ;)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 07.03.13 17:04

Souhlasím s ostatníma, pořiďte dalšího budločka.

Ohodnoceno: 0x

Od: walll
Datum: 09.03.13 17:30

Určitě bych pořídila druhého psíka...nakonec by ten doposud nebyl tak smutný

Od: ifkali*
Datum: 09.03.13 17:49

Přeji hezký den,

nechcete pomoct a adoptovat buldočka http://www.francouzsky-buldoc….cz/viewtopic.php?f=47&t=3453

Je v útulku a je nádherný. http://www.francouzsky-buldoc…wtopic.php?f=47&t=3453#p47032

Maxík je 8mi měsíční pejsek buldoček,kterého k nám do útulku ...více zdroj viz link výše.

doplněno 09.03.13 17:52:

Nevím jestli je to ještě aktuální, to chce prověřit..K adopci je i více buldočků po útulcích.

Od: vaneckova23
Datum: 09.03.13 20:28

Děkuji moc všem :) Asi máte pravdu, i já jsem tak usoudila... Jen se trošku obávám toho setkání Mařenky se štěňátkem, snad ji přijme...Jestli ne, tak nebudu vědět, co dělat... Ráno si jedeme pro novou buldočku :) Dnes sedíme a vymýšlíme jméno, zatím to vypadá, že to bude Rozárka, tak držte palce :)

Od: vaneckova23
Datum: 09.03.13 20:29

Omlouvám se, zapomněla jsem ještě reagovat na toho psíka z útulku... Mařenka se se psii nesnese, takže to bohužel nejde dohromady :(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.