Štěně šeltie

Od: Datum: 27.02.13 11:49 odpovědí: 3 změna: 27.02.13 18:27

Dobrý den,

před pár dny sem si pořídila psa.Je to šeltie - 3 mesiční. Nevíte,kam by se dalo chodit třeba na agility ( i pro začátečníky ) někde v okolí Prahy? ( Konkrétně Stodůlky ). A dáte prosím pár rad,na co si dát pozor,aby pejsek ve starším věku nebyl zkažený? Třeba i z vlastních zkušeností.

Děkuji.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.02.13 16:55
avatar

Nádhera náš Niček byl blu merle, miloval rodinu a všechny děti v okolí. Od malička ho češte aby si zvykl a nevyšiloval, jednoduché povely zvládl bez problémů velmi brzy. Výstavy jsme po druhé zamítli, měl z toho vždy stres. Závidím vám.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.02.13 17:28
avatar

Aby pes nebyl zkažený, musíte cvičit nejlépe s někým kdo tomu rozumí. Takže podívejte se sem a vyberte co máte nejblíž, osobně se v Praze nevyznám :) http://www.kynologie.cz/cks/seznam_zko/kraje/praha.htm

Ohodnoceno: 2x
 
Od: arwi®
Datum: 27.02.13 18:27

Hlavně naučit přivolání.Naučit ho také,aby si on hlídal vás a ne vy jeho.Pak se vám nestane,že budete pobíhat za ním,aby jste ho chytil,jak často lidi vidíme.Občas se mu schovat třeba za strom,zavolat ho a pak hodně chválit,když vás najde.Všude s ním od mala chodit,aby si zvykl na lidi,psy,ostatní zvířata,různé prostředí.Nenechat cizí lidi,aby ho hladili a muchlali.To platí hlavně tak do půl roku.Hrát si s ním,hladit ho a mazlit se s ním by jste měl jenom vy a vaše rodina.Jinak ke každému člověku poletí a bude chtít nějaké pomazlení.Ostatní rady najdete v knížkách,nebo vám poradí na cvičáku.Hlavně první rok se mu maximálně věnujte a věřte,že vám to pak bude vracet celý svůj život.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.