Porod feny - biewer jorkšírky

Od: Datum: 26.02.13 17:56 odpovědí: 2 změna: 26.02.13 19:37

co vše jste opravdu k porodu potřebovali-tedy co mít nachystané(nutno kupovat něco extra co doma běžně nemáme?-samozřejmě mám pročteno a vypsáno smad vše co jsem na internetu našla,ale ještě si to chci naposledy ověřit dle vašich konkrétních zkušeností.Děkuji moc.

kapkanadeje uzavřel tuto otázku
Na přání autora...
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.02.13 18:08

nuzky, deky hadry ...

ale myslim si ze se rano proberete a uz tam budou myšáci pískat. fena si vse obstara sama.

Ohodnoceno: 2x

Od: ivy5®
Datum: 26.02.13 19:37

No mám v plánu ji celou noc hlídat,už jsem si kvůli tomu přehodila spaní.dcera měla hlídat pak,ale bohužel je nemocná-tak jedině když už dopoledne odpadnu a usnu tak nevim-to už mě pak neprobudí ani kulomet,ale nechci připustit,aby na to byla sama,hlavně vet i říkal,že by měla sníst jen jednu placentu,ostatní jí nedovolit,jinak že by byl průjem.Tak musí bát pod kontrolou.Takže snad si vybere vhodný čas

.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.