Kapucínská opice

Od: Datum: 18.02.13 16:40 odpovědí: 3 změna: 19.02.13 15:50

Zdravím, chtěl bych chovat kapucínské opice, konkrétně jednu, ale nevím, kolik by stál výběh, popř jestli by byl nutný. Jak by to bylo s povolením(jestli je potřeba) atd. Děkuji :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.02.13 22:45
avatar
Dej si vyhledat slovo opice nebo opička. Není to moc dlouho, co jsme to tady jinému potencionálnímu chovateli úspěšně rozmluvili. Pro mě by dostatečným argumentem proč opičku nechovat byla už skutečnost že kapucíni nemají svěrač takže pustit ji na volno po bytě to je jako pěstovat v obýváku hejno slepic. Ty taky kudy chodí tudy ser@u.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.02.13 07:25
avatar

Navíc, bez stáda, smečky, společnosti jiných kapucínků nesmírně strádá. ;) Kolik let žije? Budete schopen se o ni starat tak dlouho? ;) Učte se a běžte pracovat do ZOO.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bohemica*
Datum: 19.02.13 15:50

Tato malpa žije ve skupinách, bylo by tedy poněkud nevhodné chovat jednoho jedince. Osobně mám zkušenost se samicí chovanou soukromě, která kousala víc než vzteklý pes, jen víc než-li pes její velikosti. O vyměšování a zápachu ani nebudu psát, to si musíte dojednat nějakou návštěvu u chovatele a poznáte sám, zda vám to za to stojí. Na držení a chov takového zvířete potřebujete splnění mnoha předpisů a nařízení, ale to se vás bude týkat pouze v případě, že od tohoto bláhového nápadu neustoupíte.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.