Pes a srst

Od: Datum: 15.02.13 20:28 odpovědí: 4 změna: 15.11.14 10:47

Dobrý večer,prosila bych o radu,kamarádka si vzala z útulku psa je to kříženec jezevčíka a špice je dlouhosrstý a na zadních nožkách má z chlupů takové cucky vypadá to jako dredy a nejde to ničím rozčesat vykoupala ho česala řídkkým kartáčem,hřebenem a pořád to je zpečené nevíte čím by to šlo rozčesat?Nebo to ostříhat,ale to by měl celé nožky holé,a taky zadeček má dost olínaný.Děkuji.M.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.02.13 20:41

Pomůže to prostříhat a česat. Nebo úplně vystříhat rychle to doroste. Teť k jaru bude změna srsti na letní

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.02.13 20:42

Já bych ho nechala ostříhat, nebojte se zimy, můj mopsík je citlivý na zapařeniny, takže ačkoli má krátkou srst, stejně mu to beru strojkem na vlasy bez nástavce. ;) A zima na nohy mu není. U psíka je špatné prochladnutí zad.

Ohodnoceno: 2x

Od: kouglikova
Datum: 15.11.14 09:55

dobrý den a za jak dlouho mu to doroste když ho vemete strojkem děkuji

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.11.14 10:47

Já bych ho nechala ostříhat v psím salónu.

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.