Andulka má černé tečky nad nosem proč?

Od: Datum: 13.02.13 15:18 odpovědí: 11 změna: 14.02.13 19:05

Asi předevčírem jsem spatřila , že má má Andulka nad nosními nozdrami černé tečky poraĎte prosim co to může byt :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fidonetxxxxxx
Datum: 13.02.13 15:52

prosim zkus lepší fotky, nejde to poznat. Máš z něčeho obavu, že Ti to vadí? Naše žádné tečky nemají, ale to by mohlo být jen zbarvení .. ale chce to lepší foto

Ohodnoceno: 0x

Od: wendy7
Datum: 13.02.13 19:31

Nevím co by mi mělo vadit ... A ano měla jsem obavu ,ale už vím co to je :) Ps : Jsem ráda , že jsem andulku vyfotila takhle nechtělo se mu fotit :)

Datum: 13.02.13 16:10

Tohle jsem zrovna řešila před 14ti dny. Bála jsem se parazitů, ale zmizelo to samo. Podle mě přepelichávají, jde na ně jaro. ;)

Datum: 13.02.13 19:34

Taky jsem se bála parazitů , máš asi pravdu ,že na ně jde jaro :) Dík za radu ;)

Datum: 13.02.13 16:10

Řekla bych, že jí dorůstá peří. Podívej se, jestli tu černou tečku má na takové "tyčince". To pírko je nejdříve "zarolované" v tyčince a až dostatečně vyroste, tak se rozvine.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 13.02.13 16:20

Jé tak to bude ono. Má teď krásnou hlavičku. Bohatou. *placni*

Datum: 13.02.13 21:13

Mařenko, Kubík je vždycky takhle chvíli škaredý (má bílou hlavičku, tak to jde hodně vidět), ale pak je to fešák

Od: wendy78
Datum: 13.02.13 19:26

Má to na "tyčince" .Díky moc .Já jsem si právě myslela , že to je nějaký parazit . Děkuji :)

Od: fidonetxxxxxx
Datum: 13.02.13 17:03

Tys myslela tečky v peří? Tak nepiš nad nozdry. To je přepeřováním. Mívají to mladší kousky zcela pravidelně.

Datum: 13.02.13 19:28

Já nemyslela v peří a má to nad nozdrami jestli to nevidíš a jdeto to poznat na tý fotografii jestli nevidíš ,tak nic nepiš! :)

Od: babided
Datum: 14.02.13 19:05

asi to funguje jako nos ta tvoje andulka vypadá na samici,sameček má ozobí modré ,samičce to hnědne je pěkná at se jí daří;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.