Pes má strach ze tmy

Od: Datum: 22.01.13 15:09 odpovědí: 4 změna: 22.01.13 19:20

chci se zeptat co ma delat kdyz mame asi pul roku psa ktereho nam dala maka je asi dva roky stry je to bigl a pokazde kdyz se setmi tak ma strasny strach z meho pritele a pocurava se ale jen vecer pres den ho miluje a vecer se hova takhle a je velmi zajimave ze jakmile vecer ji strach opada do doby nez se nedoji predem dekuji za radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 22.01.13 15:41

Zkus ten dotaz napsat ještě jednou a česky - z tohoto znění by se ´počuralo´ i větší zvíře, než je beagle!

*zed**haha*

Ohodnoceno: 0x

Od: susenka*
Datum: 22.01.13 16:00

Váš dotaz jsem nepochopila..

Od: virus*
Datum: 22.01.13 19:10

Mám kokra,stáří 8 let,mám ho od 1/2 roku..štěně a dělá nám to od počátku.Večer doma je nervózní,pokud je na stole nějaké jídlo tak je pod stolem a hlídá a na manželku je i agresivní.i pokud se jen přiblíží.Přes den všechno v pohodě,jídlo na stole neřeší.Stejné je to i v případě "rachotu" na silvestra..doma strach..venku jen otočí hlavu a je spíše zvědavý než ustrašený. Podle veterináře je to zkrátka v něčem co má v hlavě nějak zafixované a pomohl by asi jen psí psycholog ;)...rada nechat to být a zvyknout si.

Na mne si nikdy nic nedovolí. Netrestáme ho..nic by to nevyřešilo. Je to jako s lidmi..někdo má fóbii ze tmy a někdo ne..je to individuelní.

Datum: 22.01.13 19:20

Jo, to je normálka. Náš pes se taky bál tmy, hučících kanálů, dřevěné tyče, bouřky a velkého deště a ohňostrojů. Našli jsme ho, takže to byl asi následek toho, že ho někdo vyhodil. Kanálů se nakonec bát přestal, dřevěné tyčky taky - protože zjistil, že ho s ní nikdo bít nebude, ale bouřky a ohňostrojů se bál už navždy.

Ohodnoceno: 1x

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.