Pekingská bílá brojlerová kachna na maso

Od: Datum: 19.01.13 20:12 odpovědí: 9 změna: 28.01.13 00:01

Dobrý večer, moc Vám všem děkuji za Vaše odovědi a ještě bych na Vás měla otázku. J to předtím napsala špatně - chtěli bychom kachny pekingské bílé na výkrm ne na chov. a ted ta otázka. Mamka se mě ptala, at se Vás zeptám, jestli někdo z Vás neví jakou chuť má maso z těchto kachen, jestli nechutnají podobně jako křepelky nebo jako divočina, vím že je to asi blbá otázka, ale budu Vám moc vděčná.

Jo a ještě jestli když bych ty kachny chtěla na výkrm jestli musim k ním mít i kačera a ajestli si třeba můžu koupit 8 kachen najednou děkuji Vám moc

Krásný večer

Iveta Litomiská

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kibi
Datum: 19.01.13 20:24

myslim ze podle toho co jste zde napsala by jste si kachny porizovat nemela ono je lepsi nastudovat neco na inernetu a to co se nikde nenajde tak se ptat zde .

Ohodnoceno: 0x

Od: ivetka29
Datum: 20.01.13 12:25

Vzkaz pro kibi: Já jsem si to nastudovala a pořád někde sháním věci týkajících se pekingských kačen. Omlouvám se , jestli jsem se Vás dotkla, ale nemusela jste tedy psát vůbec. To na co se tady kolikrát ptají jiní jsou horší otázky a já jsem chtěla zjistit, jestli je tady nějaký chovatel těchto kačen, jaké s tím má zkušenosti atd.Chci si je poiřídit a výběh a ostatní věci s tím spojené teprv budu dávat dohromady. Čím víc rad, tím více možností, jak to udělat, takže si příště laskavě hodnoťte někoho, o kom něco víte.

Datum: 19.01.13 20:52

Najednou si můžete koupit kachen třeba třicet. Pokud na ně budete mít peníze a připravený výběh a vše ostatní, co k tomu patří. Já nejsem odborník, ale kačera asi mít nemusíte, pokud nechcete pěstovat káčata od vlastních kachem. Ale souhlasím plně s odpovědí od autora výše.

Datum: 19.01.13 20:59

Chuť mají jako kachny, které zakoupíte v obchodě. Skladba krmiva může ovlivnit chuť masa. Kačera nepotřebujete. Jakmile kachny dosáhnou váhy na zabití, je dobré je zabít a dát zamrazit. Podle vašich možností můžete mít kachen kolik chcete. Nedoporučuji je zabíjet v době přepeřování, špatně se škubají. Vykrmte je co nejrychleji, aby maso bylo měkké.

Od: uska®
Datum: 19.01.13 21:05

Opravdu je problém zadat do vyhledavače CHOV PEKINGSKÝCH KACHEN?

třeba http://www.chovprochazka.estr…drubeze/kachny-pekingske.html

Dostanete odpovědi na čistokrevné kačky, ale hodně se můžete dle článků naučit. Brojlerové kačky se ve velkém chovají v halách. Takže si z každého vezmete něco a kačeny se u vás budou mít jak v ráji. Ale jak je psáno - napřed se něco naučte a pak kupujte. Maso má chuť kačení! Je to to samá kačena jako z obchodu..

Datum: 20.01.13 12:34
Tak jestli jde o maso kupte nesexované kačky dají se sehnat od 40kč nevím odkud jste pár prodejců znám jinak v časopise chovatel jsou dobré inzeráty . už teť někteří berou záznamy na mladý .
doplněno 20.01.13 12:55: Jen doplním nesexovana myslím mladý kde nelze ještě určit pohlaví jelikož nechováte je to celkem jedno .

Od: ivetka29
Datum: 20.01.13 12:55

já jsem kousek od Karlových Varů jaký je rozdíl mezi nesexovanýma kačenama a pekingskýma bílýma?

Děkuji

Datum: 28.01.13 00:01

Nesexované kachny - neroztříděné podle pohlaví (tj dohromady kačeny i kačeři); pekingská kachna je název plemene.

doplněno 28.01.13 00:04:

Divokou chuť mají pižmovky (tzv. "čínky" - neplést s pekingskými!). Pekingská kachna je obyčejná domácí, její maso má chuť domácí drůbeže.

Datum: 20.01.13 13:36
to máme kousek:) letos budu brát od sokolova zjistím ceny a napíšu vnitřní poštou . ale na chov jsem brala 3kachny 1kačer a cena 800 což je dobrá cena
doplněno 20.01.13 14:32: tak 2roky do té doby jsme kupovaly od kamarádky dneska i králíky ,slepice, kozu a letos plánujeme ovce . Nelíhly jsme naše mamky nezasedly odseděla to kamarádky mladý pak přes den ven do udělané klece s horním poklopem a na noc zavřít . vajíčka nad limit nebo tuklé jsme používaly do buchet.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.