Louisa vs kvalita, krmeni pro kocky

Od: Datum: 02.01.13 19:04 odpovědí: 7 změna: 25.01.15 12:35

Kupujete tuto značku? Moje kočka to zbožňuje! Sice složení vypadá nic moc, ale neobsahuje to barviva a konzervanty...;)

P.S. Prodává se to v Penny Marketu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.01.13 19:05

*zed*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.01.13 19:11

Koupila jsem granule na zkoušku a mojí kočičce celkem chutnají. Cena je celkem dobrá. Masovou konzervu jsem ještě neotevřela, takže nevím jaký je obsah a zda bude kočičce chutnat.

Datum: 02.01.13 19:46

u nás kočka to žere už asi 3 roky a taky si neztěžuje*smich*

doplněno 02.01.13 20:02:

já jsem psal o granulích

Datum: 02.01.13 19:59

Myslím, že v této cenové kategorii nemůžete čekat zázraky, půlka lososa tam asi nebude:). Jinak naše kočky je mají radši, než třeba obdobné konzervy z kauflandu. Granule však ne, to až z hladu, tak radši kupuji kitekat.

Od: cacinka
Datum: 16.02.13 11:50

Krmila jsem tím kocoura rok a měl z toho močový kameny... Museli ho vycévkovat a to bylo řevu ... *zed*

Datum: 16.02.13 12:01

Je úžasné, jak chovatelé používají zaklínací formulku: Má to rád, miluje to. *zed* Moje děti milují hranolky, smažený sýr, tatarku a colu. A taky čipsy. Za těmi by se utloukly! Kde je psáno, že je to pro ně a jejich zdraví to nejlepší? Jééééžiši, o čem to píšete, o čem to přemýšlíte. *plac*

doplněno 16.02.13 12:04:

https://www.poradte.cz/zvirat…erna-plynatost-u-kocicky.html *hej*

Ohodnoceno: 1x

Od: mayab
Datum: 25.01.15 12:35
Ono to setřeni na mazlíčcích je stejná hovadina, jako šetření na benzinu nebo oleji... Jednou pochopíte, ale to už budou ty tisícovky za veterináře lítat... Krmte ty nebožáky něčím kvalitním - třeba aplaws je super firma a kočka sní kvalitního žrádla mnohem míň, takze nejde srovnávat a posuzovat podle ceny za kg - vy se taky nebudete citit zdravé, když budete do sebe denně ládovat májku a sekanou ... Zjistěte si, co vašim mazličkům dáváte za odpadky - složení napoví... Dobrou chuť

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.