Labrador v zimě venku,je mu zima?

Od: Datum: 27.10.12 17:41 odpovědí: 6 změna: 28.10.12 19:01

Zdravím,máme Labradorku 1,5 roku a je celoročně venku. Stále se ale obávám,zda jí není v minus 10-15 st. venku zima.

Bouda je vyřešená,ale ona je přes den stejně venku. Po vydatné procházce zcela nevyschne i když jí vytřeme ručníky. Všichni kolem říkají,že psům je fajn,ale já mám přesto obavy.

Co myslíte vy?,,děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.10.12 17:43

zdravím.. taky máme labradorku .. má zateplenou boudu ale když už je kolem těch -10 tak ji zavirame raději do kotelny.. těžko řict.. ale pokud ma taky zateplenou bodou a když ji ještě nějakou deku připevnite přes vchod tak by to mohla zvladnout. jsou to docela chlupáči :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.12 17:46

No,ona má "pokojíček" v dílně napojenou na garáže,takže má k dispozici 16m pro sebe. Ale ona je stále radši venku-aby jsme jí náhodou neutekli :)

Od: mowla*
Datum: 27.10.12 18:05

Labrador - jak i název plemene napovídá, pochází z velmi drsných podmínek, takže nemá problém být celoročně venku, zejména má-li k dispozici zateplenou boudu. Pokud tedy nejde o jedince zchoulostivěného pobytem např. v panelákovém bytě... ;)

Nemusíš ji ani třít ručníky, vnitřní srst má suchou a vnější je voděodolná, labrador může si klidně i mrazu zaplavat a poté se mu nic nestane...

Ohodnoceno: 5x
 
Od: ron*
Datum: 27.10.12 18:20

Přesně, jak říká Mowla. Máme labradora, včera na procházce si zaplaval v pískovně a zima mu nebyla, naopak byl velmi spokojený. Bereme ho sice občas dovnitř, většinou ale dny a noci tráví venku. Boudu má zateplenou.

Všimněte si, jak Vaší labradorce teď na zimu krásně houstne a podrůstá srst. Dokonce i na břiše, na kterém v létě tito psi mají srst velice řídkou.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: skorpin*
Datum: 27.10.12 22:06

Hlavně ho nedávejte na noc do kotelny, nebo tam kde je velké teplo, max jen na hoďku aby uschnul a pak šup ven :) jinak nechávat pořát venku, aby nebyl pak choulostivý na mrazy, to mu pak ublížíte :(

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 28.10.12 19:01

Děkuji všem za názor (y).

Taky vám pořád kouká do oken,kdy už půjdete ven? :)

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.