Chameleon se snaží podhrabat?

Od: Datum: 20.10.12 21:40 odpovědí: 4 změna: 21.10.12 16:27

Zdravím,dostala jsem dárkem chamíka,jsou mu 4 měsíce,výbrně dlabe cvrčky ,pije,vše je OK:) V terárku má dole kokosovou drť a docela často je na zemi v terárku buď v rohu nebo u skla a hrabe a odhazue tu hlínu pryč jakoby se chtěl někam podhrabat.Nevíte někdo proč to dělá nebo co s ním je?:)Děkuju Vám za odpovědi:)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 20.10.12 22:37

Jaky je to druh?

Ale obecně - chameleon se obvykle spíše vyhřívá ve větvích, takže buďto nemá ve větvích úkryt a pořád jej někdo ´otravuje´ (okukuje, ťuká na sklo apod.) - chce se schovat... A nebo má málo vody (terárko je velmi vhodné rosit, ideální je, pokud někde stéká ´pramínek´). A nebo má příliš teplo...

Datum: 20.10.12 23:53

Je to chameleon jemenský.
Myslím že větviček má plno,má tam i provaz na který leze,vyhřejvá se na větvích,a pořaǎd lete na větve co jsou u skla:) je pravda že je asi nesvůj,mám ho u sebe v pokoji na stole,také to se mu asi líbit možná nebude:(
Datum: 21.10.12 16:07

*srdce*Moje Leona- chameleona se chovala podobně a potom uhynula. Nechci strašit, ale bylo mi sděleno, že chtěla klást vejce, což se jí nepodařilo, protože měla slabou vrstvu podestýlky. Musela jsem jí koupit zřejmě už připuštěnou. Bylo mi to moc líto, ale už se to nedalo napravit. *srdce*

Datum: 21.10.12 16:27

Já mám samečka a jsou mu 4 měsíce.)Takže vajíčka snad chtít kládst nebude,pokud se teda paní nespletla:)

Je mi líto že ti uhynula:(

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.