Hubertova jízda - zvládnu ji?

Od: Datum: 19.10.12 14:47 odpovědí: 3 změna: 21.10.12 17:48

Ahoj, dnes se mi nečekaně naskytla možnost, že bych již zítra mohla jet hubertovu jízdu. Ale problém je, že nevím, jestli to zvládnu. Je mi patnáct, na koni jezdím rok a půl, ale ještě neskáču, proto bych jela jízdu bez skoků. Ale zvládnu i tu? Kobylka, na které pojedu, je sice hodná, ale já ji moc neznám a nevím, jak se bude chovat v přítomnost tolika koní, jestli nepoběží až moc rychle, nebo prostě jestli něco nezkazím.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.10.12 15:13

Nic nezjistíš, dokud to nezkusíš. Jdi do toho. (Koneckonců co se může stát? Nic.)

Od: upnikol
Datum: 19.10.12 16:21

To musíš vědět sama, ale určitě bych to zkusila je to neuvěřitelný zážitek! Byla jsem na ní před 14 dny a pořád ikdyž jsem spadla a byl to podvod (holkám z JK který to pořádal daly kratší časy) šla bych znovu.

TAKŽE TO ZKUS!

A určitě napiš zážitky!

Datum: 21.10.12 17:48

Ahoj, tvuj koník by na ni měl být připraven fyzicky a socializován mezi koňmi, tím myslím na vyjížďce. A na Hubertu jezdí celkem dost koní, takže počítej s tím, že si muže tvuj koník naskočit do trysku :) pokud si věříš že ho usedíš, zkus to. Já už jezdím 8 let a nejspíš pojedu také.

Ohodnoceno: 1x

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.