1xSeno pro zvířátka domů a do lesa, kde koupit

Od: Datum: 18.10.12 13:01 odpovědí: 11 změna: 21.10.12 07:49

Dobrý den,prosímVás sháním seno,potřeboval bych jak pro domácí zvířata tak do lesa,nevěděl by někdo kde sehnat,kde koupit za rozumnou cenu, jsem z Trutnovska a okolí,děkuji za jakékoliv odpovědi či nabídky,omlouvám se,že nepíši na inzerci,nebo nevíte kam,n a jaké stránky bych mohl na internetu jít-se sháněním sena?/Trutnov,Dvůr Králové n/L. a okolí,Děkuji,myslivec.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lego®
Datum: 18.10.12 13:19
avatar

Ted se to bude shanet brzo.
Jako spravnej myslivec jsi mel zacit v lete kdyz kazdej hazi travu na hromadu a nevi co s ni.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.10.12 13:59

lego. Dovolím si tě opravit :Teď se to bude shánět ŠPATNĚ. Jinak naprostý souhlas s Tebou. Přes léto se plno lidí zbavovalo trávy a někdy i sena. Jen tady kolem nás jsem viděla mockrát, jak lidé pálí a pálí. No a to jsem kousek od Dvora *zed*.

Dej inzeráty po vesnických prodejnách apod. Zajeď za lidmi, co chovají zvířata. Většinou znají lidi, kterým je líto seno pálit a mají ho doma. Ale i tak počítej s tím, že to co by Ti v létě lidi cpali zadarmo (nebo Ti ještě přidali nějakou kačku za odvoz), tak teď zaplatíš.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: lego®
Datum: 18.10.12 14:26
Ohodnoceno: 0x
 
Od: viky®
Datum: 18.10.12 18:54
avatar

Dobrý den Myslivec. Můžete mi napsat, jaká cena sena, je pro Vás rozumná? Jedná se o balíkované seno.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 18.10.12 19:47

Pro domácí spotřebu šlo seno nadělat třeba na sousedovic zahradách. Počasí na sušení sena bylo super. Letos díky suchu tráva moc nevyrostla a byla řídká, tudíž sena je jak šafránu, málo kdo má na prodej. Když někteří hospodáři prodávali, tak hned balíky z pole, ne až je mají uskladněné. A letos rozumná cena za seno není, protože jej je málo. U nás se běžně prodával kulatý balík sena za tři stovky, letos to bylo za 600 - 700,- Kč. U nás v okrese k prodeji není ani kus.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.10.12 19:50
avatar

Myslivče, obejděte okolní farmáře, koňáky, zemědělce. Jedna moje známá prodává seno v 15 kg balících za 40 Kč. Ale je to Teplicko. Určitě něco podobného bude i ve vašem okolí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 18.10.12 20:03

To se dívím, divím že myslivec chce seno. Kde jsou ty doby kdy sekli a sušili a nosili do lesa, dnes dostávají DOTACE, zemědělci tady neobdělávají okraje polí a sadí pro zvířátka. Nabízel jsem ať i posečou usuší zadarmo, u lesa, není zájem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jokr
Datum: 19.10.12 19:46

Neporadím, ale i když jsem na opačném konci státečku tak vím, že je tu mnoho chalupářů, kteří by rádi, aby ta jejich tráva přišla k ně jakému užitku. Nechám stranou ty vesnické "případové", že musí mít všechno do pravého úhlu, zahradu Made In Přemek Podlaha. Já seču trávu kosou, místní domorodci už ani to neumí, mají křoviňáky... Usušené seno abych jim vnucoval a já mám být vděčný za to, že si ho ode mne vzali... Podivíni z pohraničí, no... Mrkněte po chalupářích... jenomže motor. sekačky odnaučily i naklepávání kos...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: michalov*
Datum: 19.10.12 21:37

To brzo sháníte seno pane myslivče.A ještě za rozumnou cenu. *smich* A pro jaká domácí zvířata? Králíky,ovce...?Kdybyste dal vědět,tak bych Vám nechal nalisovat.jsem kousek od Dvora. ;) Teď ho mám ale už nafoukané na volno v stodole.Otavu jsem vyhodil. To seženete.Stačí se poptat někde v družstvě. Jsou balíky,že to můžete nechat i venku. Akorát to bude chtít mechanizaci,protože ty malé balíky co byly za totáče se už nelisují a nebo jen vyjímečně.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: myslivec
Datum: 21.10.12 02:47

Dobrý den pane Michalov,měl bych zájem o to seno,jestli by bylo tedy ještě k mání,potřeboval bych seno pro králíky a zvěři do lesa,říkáte,že máte seno volně,nešlo by,pokud by jste prodal,že bych si ho sám u Vás napytloval?Jinak bych se s Vámi spíše chtěl dohodnout třeba telefonicky,je možné.aby jste mi zavolal na604537394?Děkuji,inzerát jsem tady u nás také dal,ale nijak jsem nepochodil,moc by jste mi pomohl.

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.