Může se poškrábat?

Od: Datum: 22.09.12 08:48 odpovědí: 10 změna: 24.09.12 16:59

Dobrý den, naše kotě mělo blechy, ale koupili jsme mu spot-on. Vše je Ok. Někdy, ale vidíme, že kotě se sem tam poškrábe, ale v kožíšku nemá žádnou blechu! Nic! Je možně, že kotě se jen tak poškrábe zničeho nic? Děkuji za odpověd.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 22.09.12 08:56

Dobrý den.

Určitě se může poškrábat jen tak a nemít blechy. Naše kočky to dělají, i pes a blechy nemají. Dělají to přece i lidé.:)

Datum: 22.09.12 09:04

A Vy se nikdy jen tak nepoškrábete? ;)

Datum: 22.09.12 09:06

jak už tu psali ostatní, je to normální, nejen u koček... zdá se mi, že to svoje kotě až moc sledujete *ee* nebuďte tak úzkostlivá...

Od: anetka123*
Datum: 22.09.12 09:07

Ne, já kotě nesleduju;) Když jsem, ale s ním tak se jen tak poškrábe.:-P

Datum: 22.09.12 10:07

Anetko, každé zvíře, kočka, pes i člověk se občas poškrábe, a nemusí mít blechy. U kočky je to součástí její hygieny. Prostě ji něco svědí, tak se poškrábe. I moje andulka se škrábe a blechy nemá..

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.09.12 12:54

Dej pod kotě bílou cíšku, protřepej mu kožíšek a podívej se, jestli z něho nevypadal takový jako máček. A také, jestli ho nemá v kožíšku. Kybys ten máček nasypapado vody, zjistila bys, že se červeně rozpouští. Byla by to bleší hovínka. ;)Kotě se škrábe i proto, že má pokožku pokousanou od blech a ta se teď hojí a svědí to. Ale to bude dobré, neboj!

Ohodnoceno: 1x

Od: polinek*
Datum: 23.09.12 09:48

aneto,,koukni se jí kolem prdelky tak blechy kladou vajíčka.

Datum: 23.09.12 09:52

polinek - Nevím, co myslíte slovem prdelka. Jestli myslíte konečník, tak tam kladou vajíčka vnitřní parazité. Červi. Blecha klade vajířka všude, všude, všude. Do kožichu, do koberce, do pelechu. Je to mrcha! A čevi jsou ještě horší! *cert*

Datum: 23.09.12 09:53

Náš pes co s námi žije v bytě tak první co když někam příjde tak se začne škrábat a blechy nemá *nevi* říkal sem to veterinářovi jestli mu něco není a on řekl že je to prostě zlozvyk že se škrábe něco jako když si někdo kouše nechty :D pro něho je to lepší než sex *smich* on si to škrabání vždycky tak užívá *smich*

Datum: 24.09.12 16:59

daniel, toto je zkratové jednání. Lidé se škrábou za uchem, koušou si nehty. Takto si vyrovnávají stres po svém. Já moc mluvím *hi*

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.