Pes skřípe,vrže zubama,proč?

Od: Datum: 17.09.12 11:51 odpovědí: 6 změna: 26.09.12 12:25

Dobrý den,mám fenku jorkšírka,5 let,a často vrže zubama. Čím to může být? Začla s tím minulý rok po endoskopii jícnu. Moc díky za odpověď.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.09.12 12:59

No určitě to nebude zdravý pro jeho chrup. Šel bych s ním k veterináři.

Od: coell*
Datum: 24.09.12 21:18

Jo, taky bych šla k veterináři...

Od: ladaadal*
Datum: 25.09.12 05:49

Zkusil bych veterináře - pro jistotu, ale moc velkou váhu bych tomu nepřikládal, já vržu zubama ze spaní místo chrápání a myslím, že na můj chrup to vliv nijak zvlášť nemá*smich*.

Od: olamy
Datum: 25.09.12 08:35

U veterináře sme byli,ale řekli mi jen,že tohle dělaj králíci,když maj ňákou nemoc.. *nevi*

A pak mi říkali ještě o nějaké jaterní encefalopatii.. To už vůbec nevím co má být.. Měla totiž trošku zhoršený jaterní testy..

Tak fakt nevím..

Datum: 26.09.12 11:31

Vrzání zuby není nic fajn. Moje mladá, je fyzioterapeutkou, pravila, že se takhle opotřebovávají chrupavky v čelistním koubu. Koleno lze vyměnit, ale čelistní kloub ne. *jasne* Schválně jsem do téhle otázky nakoukla, protože dnes ráno, při venčení, mi známá povídala, že její desetiletý knírač, pepřový středňák začal v noci vrzat zubama. Cože s tím. Věřila jsem, že tady najdu radu. Asi ne.:(

Od: uska®
Datum: 26.09.12 12:25

Vet má pravdu. Při bolestech králici opravdu vržou zubama. Nemůže to být i u psů?

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.