Očkování kotěte

Od: Datum: 04.09.12 19:55 odpovědí: 6 změna: 05.09.12 16:19

Dobrý den, nevíte přibližnou cenu očkování kotěte? Vím, že se to u různých veterinářů liší, ale i tak bych se ráda zeptala vás. Děkuji moc.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: viky®
Datum: 04.09.12 19:58

Dobrý den, Anetko. Na malém městě, může očkování stát, kolem 80 Kč, ve větším městě to může být i 150,- Kč. Čím větší ordinace, tím dražší, jsou úkony. Jen můj názor.

doplněno 04.09.12 20:06:

Tady jsou půměrné ceny:

http://www.miciny.cz/clanky/p…drahy-je-vas-veterinar-10020/

Datum: 04.09.12 20:05

Také záleží na tom, co všechno bude tazatelka chtít očkovat Jestli jenom povinné očkování, nebo ještě něco navíc...

doplněno 04.09.12 20:15:

Já bych počítala tak cca 300 Kč i se základním vyšetřením...

Od: anetka123*
Datum: 05.09.12 06:17

No my jsme chodili k veterináři s pejskem a ta ordinace byla trochu malá. Pejsek nám bohužel zemřel a ted začneme chodit s kočičkou.*palec*

Od: elisme123
Datum: 05.09.12 12:31

Já jsme nechala ockovat kote ( bylo to ve dvou dávkách) na první dávce jsem dala 700Kč (to bylo na vesnici) a na druhém doockování 1000Kc a mela jsem teda k tomu vakcinaci proti kocicí rýme coz je opravdu dobré a ta stojí asi 100Kč.

Datum: 05.09.12 13:21

Základní očkování-trojkombinace stojí cca 350kč.Já nechala kočku očkovat i proti borelioze,ta je ve dvou dávkách za cca 800Kč.Záleží na veterině.Obvolejte si je ve vašem okolí a uvidíte,která bude nejlevnější.

Datum: 05.09.12 16:19

*srdce*Záleží na tom, proti čemu necháte svoji kočku očkovat a jaký si necháte vystavit doklad. Protože žádná vakcinace není ze zákona povinná (jako u psů proti vzteklině ) a pokud nechcete s kočkou cestovat za hranice, postačí vám obyčejný průkaz nebo potvzení o prodělaném očkování. Doporučuji před očkováním kočku odčervit. Cena se stanovuje podle druhu a typu vakcíny,záleží na výrobci a na veterináři, kolik si bude počítat, takto obecně se to nedá určit, ale většinou stojí jedna dávka do 300Kč, očkování je většinou třeba opakovat, to vše vám vysvětlí vybraný veterinář.*srdce*

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.