Purina Cat Chow kitten - zkušenosti

Od: Datum: 27.08.12 19:59 odpovědí: 7 změna: 02.09.12 11:17

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s krmivem Purina Cat Chow Kitten?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.08.12 12:42

naše kočky Purinu nechtějí. Ale je to možná proto, že jsme jim Purinu nekupovali. Navykli jsme je na tyčinky Luisa, pytlíky Whiskas nebo Felix, výběrovou šunku a anglickou slaninu.

Od: kejki
Datum: 31.08.12 23:17

To je vše hodně slané. Přes perfekt fit jsme se dostali i k Purině (zelené) a teď Whiskas nejedí.

Od: babi*
Datum: 01.09.12 13:26

Ahoj, složení nevypadá špatně, ale jen přeci je tam dost soli, koupila jsem to kocourovi, chutnali mu(jenže jemu chutná vše, už jsem mu vystřídala Royal Canin, Fitmin, tyhle Cat Chow a ted má Brit Care, všechny bezproblému žral). Radši bych ale koupila Purina ONE, nebo Brit Care.

Od: anetka123*
Datum: 01.09.12 18:14

Dnes jsem byla v DM drogerii a normálně jsem našla granule Dein Bestes. Na prvním místě ve složení byla kuřecí moučka pak ještě nějaké masové moučky a žádné obiloviny což v granulích vidím nejčastěj. Proteiny v těch dražších granulích Dein Bestes (53Kč - 34 procent proteinů)

Datum: 01.09.12 18:18

Proteiny v těch levnějších granulích (53,- 750g - 32 procent proteinů) a pořád stejné složení jako u těch dražších.

Datum: 01.09.12 21:58

Granule v sámoškách a drogeriích nebrat! Na to jsou specializované kamenné nebo internetové obchody. Je to totéž, jako kupovat elektroniku v Kauflandu. Za danou cenu je daná kvalita. Šunt na chvíli. *jasne* Prodejce výrobci určí cenu a výrobce se do této ceny musí vejít. Proto jsou všechny ty průšvihy s nekvalitními potravinami. Jestli máte své zvířátko ráda, vyhněte se takhle levným výrobkům.

Datum: 02.09.12 11:17

No, koupila jsem tam jen paštičku ve které určuji 60 procent masa a rybí kapsičku v bylinné omačce. Když jsem kocourovi tu kapsičku dala, tak za 2 minuty byla miska prázdna a hrozně se se mnou mazlil. Myslím, že tam dali šantu kočičí nebo nějaké byliny které přitahují kočky.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.