Nemocný psík - motá se

Od: Datum: 25.08.12 14:11 odpovědí: 6 změna: 25.08.12 17:52

Prosím o radu,můj psík so od včerjejšího večera motá jako,,namazaný",je apatický.Děkuji za radu

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.08.12 14:13

Rada? Na veterinu. Může být nemocný, mohlo třeba dojít i k otravě.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.08.12 14:14

Tady je jediná rada. Zajděte s pejskem k vetovi a neodkládejte to. Kontrolujte, zda dostatečně pije, jestli mu nechybí tekutiny. Ale k vetovi určitě zajděte.

Od: hop®
Datum: 25.08.12 14:16

Zkuste zapátrat v paměti, po čem konkrétně nastala změna. Mohl se zranit, odněkud spadnout, něco špatného sníst?

Pokud se stav nebude zlepšovat, neváhejte a vezměte ho k veterináři, minimálně na veterinu zavolejte, dají Vám základní informace a doporučení...

doplněno 25.08.12 14:17:

Nepíšete věk pejska...

Od: viky®
Datum: 25.08.12 14:36

Dobrý den. Nejlepší by bylo do veter. nemocnice, kde mu hned mohou, když bude potřeba odebrat vzorky, nebo nasadit kapačku. Nechce to na nic čekat.

Od: kesse*
Datum: 25.08.12 16:56

Pejska jste měla už včera večer vzít a utíkat na veterinu... Mamka je veterinářka a mám vám vzkázat, že to nejde říct podle 2 příznaků bez vyšetření,atd. S čímž souhlasím a nechápu, jak vás může napadout nejdřív psát na internetový server kde (s největší pravděpodobností) nenarazíte na nikoho kvalifikovaného... Promiňte, ale příjde mi to nezodpovědné!

Ohodnoceno: 2x

Od: hajemka54
Datum: 25.08.12 17:52

Začalo to večer,při venčení a toto byl pouze první,spontální nápad.U veterináře jsem s nín již byla,diagnostikoval nachlazení a motá se,protože má teplotu.Omlouvám se,nevěděla jsem honem,co dělat.hajemka54

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.