Souseduv pes je sám doma

Od: Datum: 09.08.12 22:54 odpovědí: 3 změna: 09.08.12 23:59

Dobrý večer, mam dotaz soused odjel na dovolenou bůh ví kde ale nechal svého psa doma který každý večer štěká nebo spíš vyje smutkem až mě je líto toho pejska ale já se nemohu už týden vyspat. Jda se nějak učině bránit proti takovým lidem? předem děkuju za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 09.08.12 22:58
Je zavřeny?Máte kontakt na onoho souseda nebo chodí někdo psa obstaravat?Kontaktujte organizaci pro tyrana a opuštěná zvířata.Mnohdy majitelé-blbci odjedou a nechají je na pospas.Kočka si vždy jídlo sežene,je-li venku ale pes moc šancí nemá.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.08.12 23:00
avatar

Použij fantazii a zaměstnej MP.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: viky®
Datum: 09.08.12 23:59
avatar

Dobrý den. Pes štěká, každý večer. Soused je na dovolené. Určitě nenechal psa bez jídla a pití. Pes může mít doma, nebo u boudy zásobník na granule a pití venku v nádobách. Nebo ho někdo chodí krmit. Náš pes má také doma zásobník na granule, má to na 20 dní. Je to jednodušší, nemusíte každý den, dávat granule. Tvaroh, vajíčka, maso, a pamlsky dostává mimo granule. Granule, má jen takovou rezervu, když má chuť, tak si vezme. Pes může štěkat jen proto, že je mu smutno. Jen můj názor.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.