Beta bojovnice - Betta plus bowl conditioner

Od: Datum: 30.07.12 14:07 odpovědí: 4 změna: 30.07.12 19:26

Dobrý den, koupil jsem si plastovou nádr pro bojovnici a k tomu sem dostal tuto vodičku Betta plus bowl conditioner jestli to chápu zprávně, má se nalévat do nádrže s rybou, aby se jí nelepili ploutve? Mám to tu anglicky a tak sem si to přeložil z mojí hlavy a pak z google překladače a vyšlo mi ještě něco víc nesmyslnějšího. Děkuji.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.07.12 16:31

Je to stabilizátor vody...kdy můžete vypustit rybku do takto upravené vody hned... bez předchozího čekání na to, až se stabilizuje voda sama...vyprchání chloru atd. Jen si dávejte pozor na teplotu, aby byla kolem 25 stupňů...pokud ji dáte do studené vody z vodovodu, dostane šok a zahyne...jinak raději nechte vodu odstát a až dostane pokojovou teplotu tak jí tam vypusťte. Je to sice bez karantény, ale pokud tam bude sama tak budiž...

Od: betenex
Datum: 30.07.12 17:43

A je veliká chyba, když jsem nechal odstát vodu, nedal tam tento přípravek a vpustil do ní rybku? A mohu to tam nalít během toho, co tam je?

Datum: 30.07.12 18:09

Určitě ano...ale pozor...je nutné dodržet množství tekutiny, ktreá je určena pro množství vody v akvárku..tedy správný poměr...aby se rybka neotrávila...

Od: betenex
Datum: 30.07.12 19:26

Děkuju mockrát

Jinak mám tu ještě jeden problém, teď sem se šel podívat na rybku a vidím, jak tam žužle mrtvého červíka, před tím tam nebyl. To vylezlo z ní? Je to normální?

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.