Bílá tekutina z oka

Od: Datum: 21.07.12 10:27 odpovědí: 6 změna: 09.08.12 10:59

Jak jsem psala tak kotě mělo takové"ospalky" u očí a teklo mu z nich, vetka mu dala nějaký kapky na Otitis. Ale teď jsem se na něj byla podívat a z očí mu teče nějaká bílá tekutina. Co to je?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: drejdl*
Datum: 21.07.12 11:58

Nejspíše zánět spojivek, kočky jsou na ně dosti náchylné. Bude potřeba antibiotikum v kapkách, nejlépe Floxal kapky.

Od: kejki
Datum: 22.07.12 01:06

Pokračujte v kapání, ono se to vyčistí.

Datum: 25.07.12 20:54

Chodí mi domů všelijaké opuštěné kočičky a já je krmím. Tyto záněty mají už koťátka, uvařila jsem heřmánek a očička vymývala odvarem. vyhojilo se jim to.

Od: moncuskr
Datum: 02.08.12 19:09

Mám už starší kočičky, bydlím na baráku takže chodí na zahrádku. Oběma tečou očička. Byla jsem s tím u veterináře a řekl, že mají alergii a doporučil pouze vymývat čistou vodou. Samozřejmě nevím co ty vaše ale umýt jim očička čistou vodou určitě není na škodu :).

Od: anca123*
Datum: 09.08.12 09:51

My jsme měli trochu jiný případ *nevi* Měli jsme malou kočičku, která dostala melou infekcí očička. Vy mývali jsme to každý den heřmánkem a bylo po problému. *palec* A to mi doporučila taková hodná paní.

Od: des*
Datum: 09.08.12 10:59

My dáváme koťatům mast,Ophtalmo -framykoin,za týden je to pryč.Mast dostanete od obvodního,stačí že vás svědí oči.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.