Už nevím jak dál! Sliz ze zadečku

Od: Datum: 13.07.12 21:55 odpovědí: 11 změna: 25.07.12 15:52

Naše kočka 1rok a 3 měsíce má problém. Už asi 1 měsíc u ní pozorujeme takový sliz, který jde ze zadecku a nevíme co to je. Ten sliz ( je čirý, ale nekdy je v nem trocha krve nebo eskrementu toho ale opravdu malinkato) nacházíme v záchodě, ale i po byte na podlaze. Asi tak 3 dny po zpozorování jsem byla u veterináře který řekl že má zánět análních žláz, dostala prasky ale po dobrání se to objevilo znovu. Jeli jsme na vet opet a pro zmenu nám řekli že má zánět střev tak jsme jezdili na injekce a asi 10 po tom to bylo v porádku, ale pak se to objevilo znovu tak znovu na vet a opet jsme dostali prásky pak jeste jednou injekce a ted znova prásky ale dnes se problém objevil znova. Když jsme tam byli naposledy tak nám doktor řekl že její střeva vylučují moc tekutin nebo co a že máme zmenit granule tak se stalo, ale výsledek se nedostavil a jak už jsem napsala na veterinu jedu uz asi po 8. zítra znova. Nevíte nekdo co by to mohlo být? A prosím jestli je nekdo spokojený na nejaké né moc drahé veterine v okolí Prahy 4 tak mi ji prosím doporucte dekuji moc a budu vděčná za jakýkoliv komentář.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 13.07.12 22:15

Zkuste zadat ve vyhledávači vpravo nahoře. Je to hodně podobná otázka.

www.poradte.cz/zvirata/4033-kocka-sliz.html

Od: lili16
Datum: 13.07.12 22:32

Děkuju, já pokládala obě otázky :)

Od: ruze®
Datum: 13.07.12 22:49

Mohl by to být opravdu zánět dělohy,chtělo by to udělat ultrazvuk.Naše kočka to taky měla,ultrazvuk-250,-to odhalil,dostala antibiotika a nějaké probio vitamíny a po pár dnech klid a už rok je O.K.naše britka má ale už 12 let,u těch mladých je to spíše vzácnost.Naše asi prochladla na balkóně,máme tam dlažbu a ona tam občas leží a kouká ven.

Od: viky®
Datum: 13.07.12 22:58

Dobrý den. Vaše kočička už toho prodělala hodně. Velká spotřeba antibiotik. Lékaři už vyzkoušeli vše, nyní je to na vás. Náš veterinář říká, když nejde o prokazatelnou nemoc, nebo vysoké horečky, tak antibiotika ne. U pejsků jsem vždy, když jsou nějaké problémy, začala od začátku. Vysadila jsem granule a vrátila se k základům stravy. To je maso. Většinou to dopadlo dobře a problémy odpadly. Nemohu vám napsat, co je vaší kočičce, ale vyzkoušela bych vrátit se do začátku. Kočička je masožravec. Vrátila bych se jídelníčkem, jen k masu. Stačí jeden měsíc. Už po 10 dnech, by měl být vidět rozdíl, zda se něco lepší, nebo ne. Vydržte měsíc, když to bude, jen o něco lepší, tak v tom pokračujte. Musíte sledovat vše, i to jaké má kakání, teplotu, jak jí chutná jídlo. To je jen můj názor. Tak bych já, léčila, svojí kočičku.

Ohodnoceno: 2x

Od: pb®
Datum: 13.07.12 23:34

Nepsala jste pod jinou prezdivkou? Je to ta sama kocka? Je kastrovana, takze zanet delohy muzeme vyloucit. Tedy doufam, ze ji vet pri kastraci odejmul vajecniky i delohu, nekteri soumeni jedno nebo druhe nechavaji a kocka pak riji, ale nemuze zabreznout, nebo sice neriji, ale stale muze dostat zanet delohy.

Jakou znacku granuli krmite? Ja bych zkusila granule vynechat a krmit masem. Nejlepsi by byla dieta z vareneho kurete a ryze, pokud by to kocka byla ochotna jist. Uvidite, jestli to bude lepsi.

Delal nekdo rozbor toho hlenu? Zkouseli jste probiotika, je kocka pravidelne odcervovana?

Ohodnoceno: 2x

Od: elisme*
Datum: 14.07.12 06:59

Ano kocka je pravidelne kazdý 3 měsíce práškem drontal. Přešli jsme na znacku super premium line, kterou budu krmit kodud nenajdu nekde eukanubu. Ale zkusím tu masovou dietu.

Rozbor nedelali, nene doktor nám dával v injekcích kortikoidy pak nejaké vitamínny a antibiotika ( ty i jako formou prášku)

Rejři jsem zkousela s najemno nasekanou šunkou a vyžrala jen šuknu.

Od: elisme*
Datum: 14.07.12 06:59

Jinak všem moc dekuju... dnes se vydávám na veterinu, tak uvidíme a zackńu krmit jen masem.

Od: flip
Datum: 14.07.12 12:11

K te veterině - můžu s klidným svědomím doporučit http://www.zelenaliska.com/ . Řešila jsem tam již různé zvířecí bolístky a vždy bez problémů ;) Personál ochotný a znalý, ceny rozumné.

Datum: 18.07.12 09:28

tenhle stejný problém jsem měla se svou kočkou (drahou s PP) už od koťátka.Sliz,krev,průjem.Když jsem si jí v 5ti měsících koupila,léčili jsme jí s veterinářem 6měsíců.Do dneška a to jsou jí tři roky,má problémy se střevama.Ale už jsem ponaučená.Dostává do granulek probiotika,když má sliz dostává 2 x denně půl tabletky imunactivu a chlorellu 400mg.je to mořská řasa a tablektu si sní klidně sama.Imunoactive jí dávám stříkačkou do tlamičky a bez problémů to vypije.nebo se jim dává Imunoglukan,je to sirup na imunitu hlavně střev,který moje kočky milují,dávala jsem jim pravidelně na lžičku a on jim moc chutnal,nejraději by mi vypily celou flaštičkuSirup je pro děti ale kočkám se dává také a fakt to pomáhá.

Od: verkaberka15*
Datum: 22.07.12 16:38

Já bych doporučila IVET - http://www.ivet.cz/. Mám s ní velmi dobré zkušenosti. Moderní klinika, zatím jsem narazila na příjemný personál a i samotné veterináře :). Navštěvujeme už 3 roky, nechali jsme zde kočičku kastrovat a vše bylo provedeno perfektně. Cenu bohužel nevím, platil taťka, ale myslím že to bylo kolem 1200.

Od: zelvak007*
Datum: 25.07.12 15:52

Dobrý den.

Mám osobní zkušenosti s panem doktorem Mvdr. Jiří Hejdou.

Sám nám rodil ovečku, pomáhal při jakýkoli potížích se psy a kocoury...

Je moc hodný a má mnoho zkušeností. Nebýt jeho, nevím, nevím, jak by to s naší

malou farmičkou teď bylo ;)

Zde je na něj kontakt : 739 437 324/731 480 312

Pracuje v Malešicích na Univerzitím statku.

http://www.altavet.cz/ - Přesnou adresu máte na těchto stránkách.

Nejlepší by bylo zajet za ním osobně.

Hodně štěstí a pokud sem dáte další informace a průběhu nemoci Vaší kočičky, budu moc ráda.

Vaše Zelvak007 *pivo*

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.