Změna chování psa

Od: Datum: 29.12.12 15:35 odpovědí: 7 změna: 02.01.13 11:44

Dobrý den,

Mám doma Labradorského retrívra a za poslední 2 dny se její chování zcela změnilo. Tento měsíc se hárala a utekla. Ihned jsme jí našli a dovedli domů. Bylo vše v pořádku, ale tento týden se zcela změnila. Z hyperaktivního psa, který normálně jedl se najednou stal klidný pes. Nelibí se mnou její klidně chování... Dále minimálně jí, zvrací a bolí jo nohy. Nevím o žádně příčině, tak mně to zaráží.

Prosím Vás o radu. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.12.12 15:49

Může to být cokoliv. Špatnou náladou počínaje, falešným březím konče. Kdyby byla opravdu březí, nic by se nedělo. Ačkoliv. . . Jak dlouho byla z vašeho dohledu? ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: moza
Datum: 29.12.12 16:00

Z dohledu byla minimálně půl hodinky a potom jsme ji našli. Mám jen strach, aby to nebyla nějaká smrtelná nemoc (převrácený žaludek anebo otrava...). Je dost možné, že stihla sexuální styk ,protože utekla se psem, ale jistý si nejsem.

Datum: 29.12.12 16:00

Napadlo vás zavolat veterináři nebo zkusit veterinární pohotovost?

doplněno 29.12.12 16:12:

Tak tam zajeďte, případně volejte jiného. Rozhodně Vám poradí/pomůže více, než my laikové, kteří psa ani nevidíme.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 29.12.12 16:04

Ano, napadlo mně to, ale nemihu se tam dovolat. Proto jsem napsal na poradte.cz.

Datum: 29.12.12 18:30

Torze se projevuje pokusy o zvracení a měla by oteklé břicho ( plyny se hromadí v břišní dutině ). Ale dost možná máte doma těhulinku.

Ohodnoceno: 0x

Od: nikol*
Datum: 02.01.13 00:06

Spíše to vidím na falešnou březost...popř. graviditu...Torzi žaludku by jste už asi poznal, tak je potřeba okamžitě zakročit, jinak pes umírá rychle...:( navštivte veta na kontrolní sono...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.01.13 11:44

Ano, máte pravdu. Už jsme zakročili a pejsek se pomalu zotavuje. I tak Vám děkuji za odpověď. :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.