Jak se zbavit agresivního chrousta

Od: Datum: 09.07.12 15:17 odpovědí: 11 změna: 19.05.15 14:13

Dobrýden,

ono to zní legračně, protože jsem paní středního věku, ale miluji večerní posezení na zahrádce a jakmile se začne trochu stmívat, příletí chroust (prý babka dle sousedů), ale pořádný, který mě opravdu pronásleduje. Neubráním se téměř ani proudem vody - když právě zalévám, ničím, než úprkem. Prý se může zaplést do vlasů - jakoby o to usiloval. Vrčí a útočí ni na hlavu, pak na pár vteřin odlétne, když se oženu, a o to agresivněji zaútočí znovu. Na manžela nereaguje. Již jednou se mi to takto stalo při procházce na poli, kde manžela si nevšiml, ale mě pronásledoval půl km. Co s tím prosím? Děkuji moc. Pavlisová

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.07.12 15:21

Nejjednodušší řešení je "plác!"...

Ovšem pouze za předpokladu, že se jedná stále o toho jednoho nepoučitelného chrousta...

Ohodnoceno: 0x

Od: lolaprasatkova
Datum: 09.07.12 17:09

Martine ,:( víte jak málo je chroustů . Zavřít do skleničky a odnést pryč.

Od: des*
Datum: 09.07.12 17:36

Správně,nech brouky žít

Osoby s podobným jménem

Josef Chroust

Karel Chroust

Ladislav Chroust

Libor Chroust

Lubomír Chroust

Luboš Chroust

Lumír Chroust

Marek Chroust

Martin Chroust

Michal Chroust

Miloslav CHROUST

Miloš Chroust

Miroslav Chroust

Pavel Chroust

Petr Chroust

Radek Chroust

Robert Chroust

Roman Chroust

Rostislav Chroust

Rudolf Chroust

Datum: 09.07.12 17:47

Se to nějak zvrhlo někam jinam.

Datum: 09.07.12 17:49

Datum: 19.05.15 14:13

Co to melete za nesmysly? Dojeďte se podívat do Bzence. Všechny ovocné stromy zničené ! Na jednom stromě i 200 chroustů.

Od: pepr®
Datum: 09.07.12 17:37

Třeba ho přitahuje váš parfém. Nebo obecně váš odér či feromony.

Datum: 09.07.12 17:51

Pardon paní Pavlisová, ale musíme to brát s humorem. Pořád myslím finančně vážně a je toho na mě hodně.

Datum: 09.07.12 22:19

treba jde po parfemu, samponu atd. ..napadlo me reseni za kilo :D badmintonove palky z tesca apod., a jeste si pinknete bedas s manzelem az bude hezky

Kdyz si budem hrat na zviratka, a Sekora a tak, tak vam nezbyde nic jineho, nez badmintonistou prekvapeneho chrobaka odchytit do sklinky, a pri pristim vylete ho odvezt vypustit nekam za kopecky :) Nebo ho muzete ztrestat, a chovat si ho v akvarku :) No a nebo mu to holt vysvetlite rovnou tou palkou :) ale je to uz na muj vkus az moc hmoty, abych ho jen tak rozdrtil...

Datum: 10.07.12 12:18

Dobrý den paní Pavlisová, jak na chrousta útočníka nevím, ale určitě mne to opravdu pobavilo. Hezký den Eva

Datum: 12.07.12 18:44

Babka vypadá jako takový menší chroust a mohu říci, že jsem ho už neviděla snad desítky let. Jmenuje se Listokaz zahradní a za mého dětství jich bývalo mnoho.

Chrousti ani listokazi neštípou, nekoušou, nezapletou se Vám do vlasů, prostě nijak vás neohrozí. Jenom na pokožce jemně škrábou, kdyby Vám ho třeba někdo dal za krk.

Vidím to tak, že babka si chtěla podebatovat v kruhu jiných babek, a tak si vybrala právě Vás. Děda ji nezaujal, s ním by těžko probrala ženské problémy. Proto útočí na Vás. Nic jí nedělejte, neubližujte jí a nebojte se jí. Žihadlo ani zuby nemá a nijak Vám opravdu neuškodí. *placni* Jaga.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.