Vstup psa do Ikei

Od: Datum: 05.07.12 11:16 odpovědí: 16 změna: 14.07.12 14:34

nemáte někdo zkušenost se vstupem psa do Ikei? Samozžejmě že na vodítku u nohy a náhubkem...někde jsem četla, že někoho pustili a někoh né...a na jejich stránkách jsem info nenašla, uvedený telefon je pouze automat...Díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.07.12 11:35

no uprimne ja mam spice a nosim ho vsude...ale nevim jake plemeno mate vy ja si ho vzdycky dam do tasky na psy a jdu, chodim takhle do knihovny... ( vused mozne) take to zalezi i na pristupu prodavace, ale na jednu stranu myslim si ze proc by ne, kdyz ho budete mit u sebe s nahubkem a nic neokouse a neocura ...potraviny tam nemaji a i kdyby kolikrat prijdou do potravin bezdomovci tak jsou tisickrat spinavejsi nez maly pejsek... takze ja si myslim, ze vas tam pusti... popripade kdyby ne, tak nevim jakou dopravu budete volit... (muzete ho kdyztak ustajit v aute) ... :)

Od: matina*
Datum: 05.07.12 12:29

no na rukách ho neunesu, má 15 kileček a v autě ho v té výhni nechávat nechci, což by v zimě nebyl problém

Od: olaf71*
Datum: 05.07.12 12:51

myslím, že se by se mu ten nábytek stejně nelíbil

Datum: 05.07.12 12:55

Ee, venku mají místo (u nás i s miskami s vodou), kde hafany uvázat. Takové ty krabičky od sirek na nožičkách, co se nosí v kabelce, se většinou nechají, ale jinak ne. Leda byste měla štěstí na extrémně laxní ochranku Ale vidím to bledě.

Datum: 05.07.12 13:31

patnáctikilovýho psa... a koně byste si do obchodu vzít nechtěla?

Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.07.12 13:32

koně jen houpací, ty jsem tam viděl

Datum: 05.07.12 16:49

pokud máte takhle velkého mazlíčka tak to bych ho asi nechala doma... v tomto dusnu mu bude lépe... ochladí se doma třeba o podlahu lehne si a bude v klidu... v obchodě ho čeká jen stres...

Datum: 06.07.12 10:34

Sargo, Baba... děkuji za slušné odpovědi...hezké dny všem Matina

doplněno 06.07.12 10:36:

Lindaf - samozřejmě i Vám

Datum: 06.07.12 06:39

Psa nepustí do žádného obchodu. Všimla jsem si ale nově nápisů, že asistenčním psům je vstup povolen. Jenže to je něco jiného.

Mně osobně by pěkný, vychovaný a čistý pes na vodítku vůbec v prodejně nevadil. Nepřehrabuje se ve zboží, nic neukradne, nehádá se s prodavačkami... Byl by to určitě lepší návštěvník, než mnozí ti, co si říkají "lidé". Jaga.

A určitě by ocenil ochutnávku v oddělení uzenin.*smich*

Datum: 06.07.12 07:58

Jen na něj občas někdo nechtěně šlápne, pes ho za odměnu kousne

nemyslím si, že je potřeba psy tahat všude.

Ohodnoceno: 1x

Od: uska®
Datum: 06.07.12 08:11

Martino, vždyť není nutné vodit psa do obchodu. Představte si, že si budete společně se zákazníky vybírat zboží, pes pěkně poslušně bude sedět u nohy a v tom samém regále vedle vás si bude vybírat zboží alergik - astmatik. Ten by z vašeho jednání nebyl nadšen. Do obchodu patří lidé a psi si počkají na páničky venku nebo doma.

Ohodnoceno: 1x

Od: repe
Datum: 13.07.12 22:31

a co dělá aleergik když potká psa venku?

Datum: 14.07.12 14:22

a co jako by mělo být? sama jsem astmatička a alergička... a představte si - žiju a dokonce i dýchám

Datum: 06.07.12 09:27

Nepustí vás dovnitř se psem! *hej*Vevnitř je horko, spousta rodin s dětmi, hrozba toho, že pes počurá zboží. Navíc, byl by opradvu veliký chudák! Doma mu bude mnohem lépe.

Datum: 14.07.12 14:34

takže pro všechny...osobně jsem se v Ikei ptala - není vůbec žádný problém - pes může být na rukách pokud ho neunesete, mají přímo v prodejně vozíčky kam ho můžete dát a vést, pokud nemáte svůj speciální kočárek. Jen mě paní mile poprosila, abych nešla do restaurace z hyg. důvodů, což chápu a respektuji. Takže pokud nemáte doma koníka, a chcete se třeba zastavit pro něco do obchodu, když jedete se psem z celodenního výletu a nechcete ho nechávat v autě na rozpáleným parkovišti bez stínu, ani přivázanýho venku - což bych neudělala v dnešní době...ani se vracet zbytečně 40 kiláků kvůli psovi, jen proto, abych ho dovezla domů, tak jako já, opravdu není problém

Hezké dny všem

Od: repe
Datum: 13.07.12 22:30

Když bude vybaven jak píšete tak pustí.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.