Odcerveni v dobe kojeni

Od: Datum: 30.06.12 08:38 odpovědí: 4 změna: 01.07.12 12:20

Dobry den,nejak jsem pozapomela odcervit kocku,nejdriv brezost,tak jsem ji tablety nedala,no a nyni 3 nedele po kotatech a koji.Bojim se ji ted tablety davat.Je strach opodstatneny?DEkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 30.06.12 09:43

Nebojte se, odčervuje se celý vrh včetně matky. Např. larvy škrkavev se dostávají do mléka a tím matka nakazí své jedince.

1. odčervení - 14 dnů po porodu
2. odčervení - 4 týdny po porodu
3. odčervení - 6 týdnů po porodu
4. odčervení - 3 měsíce po porodu
a dále každé 3 měsíce

Datum: 30.06.12 15:34

Dekuji,uz jsem odcervila.Takze ted 2krat po 14 dnech a pak po 3 mesicich od porodu,snad jsem pochopila spravne.Mne se prave zdalo,ze obcas ma kocka vzadu nitecky mrtvych cervik,nebo co to bylo.

Od: jokr
Datum: 30.06.12 22:38

Kočky nejsou zrovna můj obor, ale pokud byla vaše kočka březí a nyní kojí, tak to jsem úplně vedle...

Datum: 01.07.12 12:20

Ted uz mam jen starost odbyt kotatka.;)Mame ctyri cerna,2kocouri a 2 kocicky,jsou pekna,hrava...znate to*smich*No kdyby nekdo zajem mel i dovezu.:)

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.