Pomník na hrobeček pro psa

Od: Datum: 28.06.12 19:57 odpovědí: 8 změna: 16.02.14 22:35

Dobrý den, kdo dělá texty, které jsou vyřezané, nebo spíše vybroušené do různým pomníků, nebo kamenů? A kolem jaké ceny se to pohybuje, chceme nějaký malý pomníček a né moc drahý. Děkuji :-´)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.06.12 20:00

U každého většího hřbitova je kamenictví nebo kamenosochařství, a kameníkům je dle mne jedno, zda dělají náhrobek člověku, nebo psu... můžete si vybrat z rozličných typů a velikostí náhrobku, určit si, co na něm bude vytesáno (obvykle se platí za jednotlivá písmena).

Cena těžko říci, každý kamenosochař to má jinak...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.06.12 20:31

Když mi umřel pejsek,tak jsem ho pohřbil na zahradě a v přírodě jsem našel větší kamen na který jsem přilepil nápis z mosazi,který mi vyrobil ve výrobě náhradních klíču za 200kč 10x5 cm destička

Ohodnoceno: 0x

Od: viky®
Datum: 29.06.12 05:31

Dobrý den. Pomníček pro pejska je možné nechat udělat v každém kamenosochařství, většinou jsou u každého hřbitova. Jestli budete chtít malou desku s nápis, tak se cena v dnešní době může pohybovat přes 1000,-Kč i více. V řekách jsou krásné placaté kameny, omleté vodou, které se dají použít, jako deska pro pomníček pejska.

Nápis si necháte udělat v zámečnictví, na mosazené destičce,( nebo v Globusu, kde dělají klíče, opravují boty, mají hotové mosazné destičky), nápis vám tam udělají do dalšího dne. Cena asi 300,- Kč. Jen můj názor.

Datum: 29.06.12 09:24

Omlouvám se, ale nevím. Mám největší a nejkrásnější pomníčky dva. Mám je v srdci a v hlavě.*modla* Myslím si, že ostatním lidem je to jedno, že na ty dva moje milované pejsky nikoho nemusím upozorňovat.*mala*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.06.12 10:01

Každý máme svůj názor,každý kdo knám příjde se na pomníček podívá a nestalo se ještě že by se někomu nelíbil.Pejskaři ví o čem je řeč a ti ostatní rozumní to chápou.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.06.12 10:14

Tento psí hřbitov z roku 1933 je v hlubokých lesích na Šumavě

Od: kamenik
Datum: 16.02.14 17:34

Záleží kdo si co vybere za materiál a tvar ale sekané písmenko vychází 100kč,m2 žule 3cm síla vychází asi 2500kč.

Od: maia
Datum: 16.02.14 22:35

My jsme si vytesali textík sami do kusu pískovce, pejsek nám leží uprostřed lesa, a ani po pár letech se text neztratil a vypadá to pěkně.

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.