Jaké Želvičky?

Od: Datum: 28.12.12 14:50 odpovědí: 3 změna: 28.12.12 20:58

Ahoj, chci si koupit želvičky, ale nevím které jsou lepší, suchozemské nebo vodní? jsou i jiné? A také bych potřebovala poradit jaké by bylo v hodné akvárium. moc se v tomhle neviznám ale hrozně se mi líbí..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.12.12 16:56
avatar

Vodní jsou míň náročné co se týká UVB záření, vpodstatě žádné nepotřebují, stačí jim žárovka nad souší na vyhřívání, ale je třeba se starat a čistit vodu v teráriu. Suchozemky potřebují speciální lampu a nejlépe venkovní výběh na sluníčku, protože bez něj jim změkne krunýř a uhynou. Není tu prostor na návod k chovu, je to na moc dlouhé psaní...takže tady toto si pročtěte a opradu se podle toho zařiďte... suchozemky http://www.zelvy.wbs.cz/ a vodní http://vodnizelvy.ic.cz/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 28.12.12 17:04

Borax napsal v podstatě vše důležité, jen bych doporučil, až se rozhodneš, které si pořídíš, popídit po internetu a najít chovatele v okolí, domluvit se s ním na návštěvě a vše s ním prokonzultovat. Kdysi jsem je chtěl taky a po konzultaci jsem od toho upustil. Byly by chudáci buď oni, nebo my. Radši se na ně občas zajdu podívat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.12 20:58

Malé vodní želvy jsou roztomilé, ale je nutné počítat s tím, že v dospělosti budou potřebovat velké akvárium - minimálně metr na délku a výkonný externí filtr.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.