Pes-drápek na palci

Od: Datum: 07.06.12 06:36 odpovědí: 3 změna: 07.06.12 21:51

ahoj ,

Náš mali pinč, si ukousl drápek na palci,předni tlapky,... ted mu tam tak vysí, a ve vnitř to má jakoby ružové a malinko na puchle.. pořád si to líže.. Mám to odstřihnout? a pak co s tím? jsem bezradna.. Už jednou si ho ukousl.. ale ani jsem si toho nevšimla.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: viky®
Datum: 07.06.12 06:47

Dobrý den. Pejsek si může poškodit drápek při běhání, tak si ho odkousne. Co zůstalo, nůžtičky odstřihnout. Vydezinfikovat. Pejsek si to stejně bude olizovat, tím si ránu čistí. To se u pejsků stává, bude v pořádku. Také máme pejska.

Od: ahoi*
Datum: 07.06.12 09:11

opláchnout, vydesinfikovat a asi bych si na střihání netroufla a vzala ho na veterinu - neriskovala bych zánět.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 07.06.12 21:51

Tyhle drápky trochu zlobí, naše malá měla to samé. ten plštářek napuchl. Šel jsem na veterinu a veterinář ten drápek uplně lehce - rukou! z toho lůžka vytáhl. Vyčistil a bylo dobře.

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.