Beta bojovnice vs velikost akvária

Od: Datum: 27.12.12 20:01 odpovědí: 4 změna: 29.12.12 18:32
dobry den. Mam akvarko o objemu 20l, osazene rostlinami a s filtrem. Bude to bete bojovnici stacit? Dekuji.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.12.12 07:05

Hezký den :)

BB je tak nenáročná rybka, že jí stačí jen cca 2l akvarium s kamínky na dně a cca jednou za dva až tři dny trochu krmení ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: susenka*
Datum: 28.12.12 13:12

S tím bych si dovolila nesouhlasit. Sice ve své domovině žijí v kalužích, ale rozhodně ne ve 2 litrových! A krmení denně.

Pro tazatele: Ano stačit to bude.

Datum: 28.12.12 20:26

Ano bude jí to stačit, to určitě! Já jsem jí měla také ve 2 litrech. Myslím si, že jí to slačilo. V obchdě to prodávali jako akvárko určené přesně pro ní. Tato rybka nepotřebuje ani filtraci protože se nadechuje vzduchu. Vždycky vypluje na hladinu a nadechne se. Můžete jí dát do akvárka i zrcátko, ale ne na dlouho nebo se ukouše. Bude natahovat své ploutve nebo vytahovat zuby na zrcátko *smich*. Moje dělala jak šílená... Hlavně tam nedávejte další rybky nebo je sežere *jasne*

Datum: 29.12.12 18:32

Tak filtr rozhodně potřebuje a ostaní ryby nesežere. Bojovnice jsou vesměs agresivní pouze mezi sebou.

Pro zadavatele: super, konečně někdo normální kdo necpe tyto ryby do malých koulí.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.