Staford x Pittbull

Od: Datum: 27.12.12 10:47 odpovědí: 8 změna: 03.01.13 12:56

Dobré dopoledne,

je AMERICKÝ STAFORDŠIRSKÝ TERIÉR a

STAFORDŠIRSKÝ BULLTERIÉR stejná rasa? Nebo v čem jsou idlišní, jaké znaky atd.?

A jak se od nich liší PITBULL?

Dlouho mě tato otázka trápila a nikdo mi jí nemohl pomoct vyřešit. A pak jsem našla tuhle bezva stránku...

:) předem děkuji za pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.12.12 11:08

Zkuste spolupracovat s googlem, a wikipedií, tam najdete rozdíly a historii plemen. Jsou to bojová plemena nevhodná pro normální lidi, většina majitelů nezvládá jejich chov a tak se stane, že pitbulek někdoho napadne a je z toho obrovská kauza :D

Ohodnoceno: 0x

Od: jirkasirkabublinka
Datum: 27.12.12 11:22

Pojem bojová plemena je holý nesmysl

Datum: 03.01.13 12:39

když už radíte spolupracovat s googlem a wikipedií tak radím i to samé vám , protože žádné bojové plemeno není . Mam bulteriéra a je to můj úplně první pes . Je pravda , že jsem ho totálně rozmazlil a nyní je to gaučák milující děti

Datum: 27.12.12 13:23
Sousedi meli am.star.teriera a po jeho smrti si poridili staf.bulteriera.. na prvni pohled je rozdil ve vhledu..terier je vyssi, zatimco staf. bulterier ma kratsi nozicky a obcas mi pripomina z nejakeho uhlu prasatko..ale roztomile ;) (nemyslim pitbula). Amstaf ter.se mi libi vic :)
doplněno 27.12.12 13:24: pitul je ten s tou jakoby "konskou" hlavou..
doplněno 03.01.13 20:33: jj za pitbula se omlovam..s konskou hlavou je anglicky bulterier.. mam to vsugerovane uz leta..co se clovek po letech nepriuci... ;)

Datum: 03.01.13 12:49

anglický bulteriér - http://cs.wikipedia.org/wiki/Anglick%C3%BD_bulteri%C3%A9r

Stafordšírský bulteriér http://cs.wikipedia.org/wiki/Staford%C5%A1%C3%ADrsk%C3%BD_bulteri%C3%A9r

Americký Pit Bull Teriér http://cs.wikipedia.org/wiki/Americk%C3%BD_pitbulteri%C3%A9r

koňskou hlavu má bulík a pitbul *smich*

doplněno 03.01.13 20:29:

konskou hlavu má bulík a pitbul

Datum: 02.01.13 23:56
Fci nezná pojem bojové plemeno jinak ast byl šlechtěn pro výstavní účely jakkoli má pes špatnou pověst pro rodinu by zemřel faktem je že obě plemena mají silně vyvinutou nadřazenost vůči ostatním psům nicméně naší domácnost sdílí fena ast s 3 dalšími psy 2 kočkami a 2 dětmi a je naprosto nekonfliktní a pro lidi kteří neznalí věci šíří tyto bludy pes chovaný na zápasy byl veden pro boj se psy nikoli proti lidem tito psy byli zvyklí na osaháváni jinými lidmi .jinak nedávný případ kdy jrt zabil dítě ukazuje že každý pes v rukou nezkušeného člověka je zbraň .

Od: hop®
Datum: 03.01.13 12:56

Rozdíly zde byly už popsány, třeba pomocí odkazů.

Jinak jsou to vesměs teriéři, což je rasa, náročná na určitou specifickou výchovu, důslednost.

I teriér může být mazlíček, stejně jako z pejska jakékoli jiné rasy můžeme udělat nebezpečné a nepříjemné, zlé a útočné zvíře...

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.