Kocour ochcava

Od: Datum: 15.05.12 22:43 odpovědí: 4 změna: 16.05.12 18:22

Zdravim kocour ochcava koberec a jsou mu jenom dva mesice na zachod si jinak dojde na znackovani je pry maly nevite co stim?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kejki
Datum: 15.05.12 23:16

Zkuste druhý záchod na čůrání a já bych ho nechal přeléčit ATB kvůli zánětu močových cest.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lidka*
Datum: 16.05.12 08:49

Můj kocour, i když byl původně nalezený bezdomovec a není kastrovaný, tak v tomto směru byl a je perfektní a nikdy jsem s ním neměla žádný problém. Ale našla jsem toto: http://www.miciny.cz/clanky/o…ra-na-dverich-a-nabytku-4521/, kde jsou další potřebné rady - viz zde část:

I když toto ideální prostředí vytvoříme, je nutné mít po ruce vždy čisticí prostředky, kteréodstraňují zápach. Lze je pořídit v běžné drogerii nebo v chovatelských potřebách, popřípadě v ordinaci našeho veterinárního lékaře. Těmito prostředky můžeme důkladně omýt veškerý "označkovaný nábytek a zařízení". Nelze zapomenout i na starý osvědčený ocet, který je zaručeným polykačem zápachu a který jednoduše přidáme do vody. Vždyť už naše babičky ho úspěšně používaly na odstranění pachů v ledničce. Velmi oblíbený je také "Likvidátor pachů", který dostanete v chovatelských potřebách a který v případě této nehody zneutralizuje a pohltí zápach v místnosti. Není škodlivý a nejsou známy žádné alergenní účinky. A naše návštěvy ani nepoznají, že náš kocour zase exceloval.

Datum: 16.05.12 13:35
avatar

Vypadá to,že malý bude nemocný buď s ledvinami nebo s močovými cestami.Nechte si udělat jednoduchý test z moči.Jinak kocourci jsou velice čistotní,tak problém bude v nějaké nemoci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.05.12 18:22
avatar

Já si myslím, že má záchodek a stelivo, které se mu nelíbí. Anebo nejde tam, kde už byl a není uklizeno.;) Má být vždycky o jeden záchůdek více, než je koček. A vyklízet 2x za den. Naši, když slyší, že kocour byl, ihned někdo naběhne a lopatkou kouli vybere a stelivo dosype. Celou boudu vymyjí 2x za týden pečlivě. A před boudičkami stále čistý hadr, na který při vylízání šlápne, aby neroznášel stelivo po bytě.*placni* Určitě to bude tím, protože neexistuje loužička někde jinde. Ani omylem!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.