Bígl - běh vedle kola

Od: Datum: 26.12.12 14:34 odpovědí: 6 změna: 06.01.13 18:01

Dobrý den, naučí se bígl běhat vedle kola?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.12.12 15:18

Tak jako každý pes ano :D... tedy krom čivavy a těch malých potvor :D

Ohodnoceno: 0x

Od: arwi®
Datum: 26.12.12 17:06

Máme malou potvoru,pražského krysaříka a to máte vidět,jak běhá při kole a při koloběžce pro dospělé.Nejezdíme žádné závody,ale pohodově a když si myslíme,že by si měl odpočinout,tak ho dám do košíku na kole,nebo syn když jede na koloběžce,tak ho dá na záda do batohu pro psy.Ale výdrž má velikou a baví ho běhat.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.12.12 20:31

Ano, ale na začátku jeďte pomalu a dávejte si pozor. Takový pes Vás může klidně i ztáhnout někam sebou nebo se Vám zaplést pod kolo. Takže ze začátku opatrně a pomalu. Postpuem času byste mohli zrychlovat však si dávejte pořád pozor ;)

Datum: 30.12.12 15:24

Viděla jsem takové chytré zařízení,které se přidělalo jedním koncem na kolo a druhým psovi na kšíry a drželo psa v bezpečné vzdálenosti od kola.Bígl bude běhat u kola rád a naučí se to.Ale když nebudete mít to zařízení,které drží psa v bezpečné vzdálenosti od kola,tak musíte jezdit ze začátku pomalu a opatrně,aby jste stačil zabrzdit,když se vám začne plést pod kolo.Také musíte mít zvádnutý povel nesmíš,protože jinak až uvidí třeba zajíce,tak by jste mohl skončit v příkopě a s ošklivým pádem.

Od: laso69
Datum: 31.12.12 13:17

http://www.zoohit.cz/shop/psi…otreby/na_kolo/voditka/156820

Mám knírače a koupil jsem toto, používám to při jízdě s větší hustotou lidí. Jinak psa pouštím volně. A už jsme potkali i cyklisty s Yorkšírkem a jak uháněl.

Datum: 06.01.13 18:01

Přesně to jsem myslela.

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.