Kočka nesnese nového přítele

Od: Datum: 14.05.12 13:40 odpovědí: 8 změna: 16.05.12 18:04

Ahoj, mám skoro tříletou kočku domácí. Je to mazlíček. Před měsícem a půl se k nám nastěhoval přítel a ona se ho stále bojí a neustále syčí. Poraďte jak jí vysvětlit, že je taky kamarád. Různé dobrůdky, hračky apod. nepomáhají. :(

Předem děkuji..

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: poiu®
Datum: 14.05.12 13:55

Ahoj, asi na Vašeho přítele žárlí.

Od: wamp®
Datum: 14.05.12 14:10

Ahoj,samozřejmě,že žárlí,musíte tomu nechat čas,ona si zkrátka na něho musí zvyknout.

Ohodnoceno: 1x

Od: viky®
Datum: 14.05.12 14:36

Dobrý den. Kočička...Je to nespravedlivé, tři roky, jsem tady paní domu. Podle mě se tady dělají věci, můžu se mazlit s paničkou, kdy chci, lézt si kam chci a najednou přijde nějaký vetřelec a já jsem už jen, na třetím místě. Budu na něj zlá, budu syčet, třeba odejde a já budu zase jednička. To si myslí vaše kočička, která je nyní ( jako ) odstrčená, nemá vaši největší pozornost a to jí vadí. Nechte přítele, aby kočičce, jídlo dával on. Vůbec k jídlu pro kočičku nechoďte, aby viděla, že i on se o ní, stará. Všechno se spraví, jen to bude chvilku trvat.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.05.12 20:06

Kočky poznají, kdo před nimi stojí. Zkuste svého přítele přimět, aby jí kočičí dobrůtky podával on.

Od: fran
Datum: 16.05.12 15:18

Tedy já podezírám kočičku, že se vůbec nebojí na přítele to věrohodně hraje. Totiž koketuje. Jestli jí to přejde - až sama bude chtít, ne? Pokud není kamarád kočkař (tedy zvířecí ;)), nezvládne to sám.

Od: jirbar*
Datum: 16.05.12 15:55

Musíte vyhodit přítele, nebo kočku. Dle vlastního výběru.

Datum: 16.05.12 18:04

Od: dobromysl*
Datum: 16.05.12 16:28

Obrňte se trpělivostí. Všichni si zvyknou.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.